Camila Ranaya – gorąca Brazylijka

Uwielbiamy Brazylijki. I nie muszą to być wcale kandydatki na Miss Bum Bum, ponieważ zwiewne i orzeźwiająco seksowne dziewczyny takie jak Camila Ranaya również wywołują u nas nagłe uderzenia gorąca.
FFN_ranaya_072816_bacff_52135229_midres.jpg

Pierwszy raz zobaczyliśmy Camilę w seksownej sesji u boku swojej olśniewającej krajanki Hethielly Beck. Mimo że być może ta druga modelka jest nieco bardziej sławna i nieco bardziej doświadczona, to w Camili nie zauważyliśmy ni krzty jakiejś obawy przed tym, że jej uroda zostanie przyćmiona.

I bardzo dobrze, ponieważ ledwie 19-letnia Ranaya posiada wprost boskie i niesamowicie jędrne ciało, gęste, bujne i kruczoczarne loki, no i ten zniewalający, czarujący uśmiech, który sprawia, że nasze kolana miękną.

Pewnie też ze względu na powyższe warunki, seksowna Camila zaczęła co raz pojawiać się w kolejnych solowych sesjach dla producenta mineralki 138 Water. A jak już pewnie zdążyliście zaobserwować, w reklamach tej wody nie występują pierwsze lepsze kobiety, jedynie najseksowniejsze i najbardziej oszałamiające przedstawicielki płci pięknej.


Poza tym niestety wiemy niewiele na temat Camili Ranayi, ponieważ w sieci krąży niewiele informacji na temat tej dziewczyny. Na pewno wiemy tylko to, że jest ona Brazylijką i jest na początku swojej kariery w branży modelek.

Ale przecież ten niedostatek informacji na jej temat nie zmieni faktu, że jest prawdziwie zjawiskową modelką, o powalających wdziękach, którym nie umiemy (i Wy pewnie też) się oprzeć. Jeśli jednak jakimś cudem byście dali radę, to macie tu kolejną porcję seksownych fotek Camili z gorącej plaży w Los Angeles, która na pewno sprawi, że wsiąkniecie w uroki tej modelki!
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Piątek 29.07.2016