Gorąca jak lód - wywiad z modelką CKM

Letnie upały nie słabną. Więc w środku wakacji lepiej poznaj Caprice Castillo, dziewczynę z okładki sierpniowego numeru CKM, która zmrozi ci krew w żyłach!
caprice-lody-ckm.jpg

CKM: Czy na pierwszej randce wypada zaproponować dziewczynie loda?
Caprice Castillo: To nie ma większego znaczenia. Najważniejsze jest to, żebyśmy dobrze się bawili – można to robić i przy kawie, piwie, kiełbasie z grilla czy lodach. A jeszcze co do lodów... Zaznaczę tylko, że zdecydowanie wolę takie w gałkach.

CKM: Czy zajadając się słodyczami odmawiasz modlitwę: „Boże, spraw, żeby te kalorie poszły w cycki, a nie w pupę”?
Caprice Castillo: Mam to szczęście, że należę do kobiet, które nie muszą się tak modlić. Nadmiar kalorii rzeczywiście odkłada mi się w biuście... Przynajmniej w pierwszej fazie tycia (śmiech).

CKM: Podobno zbędne kalorie spalasz grając na wiolonczeli.
Caprice Castillo: Mam na koncie szkołę muzyczną II stopnia i uniwersytet muzyczny w klasie wiolonczeli, więc muzyka jest ważnym elementem mojego życia.

CKM: A lubisz śpiewać? Czy lody pomagają w śpiewie?
Caprice Castillo: Lubię śpiewać, ale w tej kwestii nie jestem ekspertem. Każdy musi  indywidualnie zweryfikować zagadnienie „lód a śpiew”, lub szukać fachowej odpowiedzi u specjalistów.

CKM: Edyta Górniak, niewątpliwie specjalistka, stwierdziła kiedyś, że w śpiewie przeszkadza jej... seks.
Caprice Castillo: Jest to kwestia sporna... Ja relację seks–twórczość traktuję radykalnie: albo jedno, albo drugie. Twórczość sprawia, że zapominam o seksie, a seks wypiera mnie z emocji i nie czuję potrzeby tworzenia.

CKM: Twoje serce łatwiej zdobyć, śpiewając ci pod oknem serenadę, czy raczej naciskając pod balkonem klakson nowego BMW?
Caprice Castillo: Przykładam dużą wagę do głosu mężczyzny, może to rzeczywiście piętno muzyki. A klakson BMW mnie nie kręci – więc odpowiedź jest jasna. U faceta pociągaja mnie także wiedza i pasja. Oraz gesty, mimika i rzecz bardzo ważna: zapach. Moja słabość? Lubię kiedy facet pali. Fajnie, gdy puszcza do mnie kółeczko.

CKM: Poszłabyś na randkę z fanem muzyki disco polo?
Caprice Castillo: Nigdy w życiu!

CKM: Taaak... Czyli będę musiał zmienić swój gust.

Rozmawiał: Michał Jośko


DOSSIER

Caprice Castillo

Data urodzenia: 2.03.1992 r.
Wymiary: 86/61/88
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Wzrost: 166 cm
Oczy: niebieskie
Ulubione:
Aktor: Jan Kobuszewski
piosenkarka: Beyoncé
Samochód: maluch
Kuchnia: włoska
Alkohol: wóda


To jedynie (i aż) wywiad z boską Caprice Castillo. Jej zdjęcia, które cię schłodzą i rozgrzeją jednocześnie, znajdziesz tylko w sierpniowym numerze miesięcznika CKM – już w kioskach!


08_ckm_2016-617.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu!
Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis!

prenumerata8-2016.jpg


Dodał(a): CKM Piątek 29.07.2016