Anna Nyström - spróbuj znaleźć choć jedną wadę

Podobno nie ma wad. Ale wierzymy w polskich hejterów, którzy na bank przypiszą jej kolaborację z Niemcami podczas II WŚ, zjadanie dzieci żywcem albo unikanie płacenia podatków. Bo ciało ma naturalne, nie epatuje seksem i kocha zwierzęta.

Jej ciało jest seksowne i to widać od razu na wklejanych na instagramie zdjęciach, ale Anna Nyström nie jest w tym nachalna i wulgarna. Robi to smakowicie tak, że ciężko znaleźć jej słabe strony. Ok, dla niektórych może być za niska – ma 155 cm wzrostu, ale to nie jej wina, no i ma chłopaka – to zdecydowanie jej wina!

Większość źródeł wskazuje jej datę urodzenia na 17 stycznia 1993 roku, ale niektóre twierdzą, że jest rok starsza. W jednym wszyscy są zgodni – Anna Nystrom jest niesamowicie piękna i ciężko się oprzeć, by skończyć oglądanie jej galerii np. na pierwszych 100 zdjęciach...

Apetyczne i jędrne ciało zawdzięcza wysiłkowi fizycznemu. Kocha sport i to on jest główną osią wokół której ona orbituje. Jest jedną z tych dziewczyn, które dzielą się z innymi sposobami na zdrowy styl życia, przepisami na zdrowe żarcie oraz programami treningowymi, głównie na kształtną pupę. Biorąc pod uwagę jej całokształt, jest poważną konkurencją dla Jen Selter. A właściwie nie zawahamy się stwierdzenia, że ją deklasuje. Ale może to nasza słabość do blondynek...Anna Nyström pochodzi ze Szwecji, tam też żyje na co dzień. Wydaje się, że dobrze jej w Sztokholmie, gdzie jest trenerem personalnym. Jednak nie zdziwilibyśmy się, gdyby wyruszyła za ocean rozwijać swoją karierę. Choć teraz chyba nie musi się tym martwić – robi to co kocha, uwiecznia to na zdjęciach i filmach i z tego też się utrzymuje. Czy czegoś więcej potrzeba jej do szczęścia? Za granicę zapewne nie wyjeżdża ze względu na mamę, z która czasem pojawia się na zdjęciach. Wtedy użytkownicy łapią klasyczny mindfuck, bo nie wiedzą po której stronie stoi Anna, a po której jej o 20 lat starsza rodzicielka. Choć nie ma to wielkiego znaczenia, bo pani Nyström to przepiękny MILF.

Tak się rozmarzyliśmy, że zapomnielibyśmy o najistotniejszym: 94-61-94. Miseczka C.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/annanystrom Czwartek 01.12.2016