Aniołki VS 2015: Lili Aldridge

Zaczynamy cykl prezentujący najpiękniejsze Aniołki Victoria`s Secret, które w tym roku wezmą udział w pokazie. Na pierwszy ogień idzie Lily Aldridge, która w najnowszym pokazie dostąpi zaszczytu zaprezentowania Fantasy Bra, który w tym roku wyceniony jest na 2 miliony dolarów!
lily-aldridge-vs2015.jpg

Victoria’s Secret Fashion Show 2015 wraca do Nowego Jorku. Poprzednia edycja gościła w Londynie. Wystąpi 15 aniołków, wśród których będzie jedna Polka – Monika JAC Jagaciak oraz 29 modelek z Magdaleną Frąckowiak w szeregach.

Jednak największą uwagę skupi na sobie w tym roku Lily Aldridge. To jej przypadł zaszczyt, który jest marzeniem wielu modelek, choć już samo pojawienie się na liście pokazu VS jest spełnieniem planów zawodowych większości dziewczyn z branży. 29-letnia modelka ze Stanów Zjednoczonych podczas pokazu fajerwerków zaprezentuje Fireworks Fantasy Bra. Wartość tego wyjątkowego stanika to około 2 miliony dolarów. W 18-karatowym złocie osadzono m.in.: diamenty, niebieskie topazy, żółte szafiry, różowe kwarce. Przygotował go międzynarodowy dom jubilerski Mouawad.Lily Aldridge w branży bryluje od kilkunastu lat. Zdobiła wiele okładek najważniejszych magazynów modowych i life style`owych. Najbardziej kojarzona jest właśnie ze względu na  współpracę z marką Victoria`s Secret. W słynnych pokazach chodziła już sześć razy. Jak się okazuje, siódemka jest więc dla niej szczęśliwą cyfrą. Jej wymiary to 84-58-84 (miseczka B) przy wzroście 174 cm. W 2012 roku urodziła syna, co nie przeszkodziło jej w powrocie do formy i pójściu w show VS.

Pokaz Victoria’s Secret Fashion Show 2015 odbędzie się 8 listopada w Nowym Jorku. Relację będzie można obejrzeć 8 grudnia w stacji CBS. Podczas eventu wystąpią m.in.: Ellie Goulding, Selena Gomez i The Weeknd.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 06.11.2015