Pokaz Victoria`s Secret 2014!

Londyn jeszcze nigdy nie mógł się szczycić takim stężeniem atrakcyjnych kobiet na metr kwadratowy. Najpiękniejsze modelki świata przyjechały do stolicy Wielkiej Brytanii, by w seksownej bieliźnie wystąpić na pokazie Victoria`s Secret 2014.
vs2014.jpg

fot.: twitter.com/VSangelslove

Pokaz Victoria`s Secret 2014 to jedno z najważniejszych wydarzeń roku. Idą w nim najpiękniejsze i gorące  modelki, które mają idealne predyspozycje do prezentowania seksownej bielizny. Odbywające się od 1995 roku eventy ściągnęły przed telewizory i monitory setki milionów widzów, a na wybiegi wyszły takie legendy modelingu jak Claudia Schiffer, Tyra Banks, Laetitia Casta, Heidi Klum, Karolina Kurkova, Miranda Kerr, Gisele Bündchen, Candice Swanepoel, Adriana Lima czy Alessandra Ambrosio. Trzy ostatnie wystąpiły w tegorocznym pokazie, a obok nich, m.in.: Doutzen Kroes, Karlie Kloss, Behati Prinsloo, Lily Aldridge, Lindsay Ellingson. Sporo nazwisk do wyguglowania…

@taylorswift = belle of the #AngelBall! #VSFashionShow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Victoria's Secret (@victoriassecret)Jak zwykle spacery po catwalku uświetniły występy na żywo światowych gwiazd muzyki popularnej. W tym roku byli to: Taylor Swift, Ed Sheeran, Ariana Grande i Hozier.

Punktem kulminacyjnym pokazu była prezentacja Fantasy Bra 2014. Najbardziej ekskluzywny biustonosz świata co roku zachwyca…wartością. Pierwszy model, prezentowany przez Claudię Schiffer kosztował okrągły milion dolarów. Rekordowy był ten z 2000 roku noszony przez Gisele Bundchen za 15 000 000 dolarów. W tym roku było skromniej. Wykonanie Fantasy Bra pochłonęło 2 000 000 dolarów, 16 000 kamieni szlachetnych, m.in. rubinów, szafirów i diamentów, mnóstwo 18-karatowego złota, a czas przygotowania to 1 380 godzin. Ale było też inaczej, bo model 2014 stworzono w dwóch egzemplarzach, by uhonorować modelki, które chodzą w pokazach VS najdłużej, a są nimi Adriana Lima i Alessandra Ambrosio.

Post użytkownika FashionTV.


Niestety na wybiegui nie pojawiła się najświeższa polska modelka w ekipie Victoria`s Secret – Sandra Kubicka. Do tej pory w pokazach VS chodziło sześć Polek: Anja Rubik, Magdalena Wróbel, Ania Jagodzińska, Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss i Monika Jagaciak - trzy ostatnie zaprezentowały się w tym roku.

Gdzie oglądać Victoria`s Secret 2014? Na amerykańskim kanale CBS, 9 grudnia o godzinie 21:00 czasu centralnego. Jeśli oglądasz show z Polski, dolicz 7 godzin. Pokaz, który odbył się we wtorek, zorganizowany był dla mediów i gości specjalnych marki.

Post użytkownika FashionTV.
Post użytkownika FashionTV.
Post użytkownika FashionTV.
Post użytkownika FashionTV.
Post użytkownika FashionTV.
Post użytkownika Brides The Show.
Post użytkownika Brides The Show.
Post użytkownika Brides The Show.
Post użytkownika Brides The Show.


Dodał(a): karlag / fot.: twitter.com/VSangelslove Środa 03.12.2014