2SISTERS

Edyta i Anita Zaboroś z zespołu 2 Sisters najpierw zaśpiewały wyborcom Grzegorza Napieralskiego, a później rozebrały się dla czytelników CKM


Najpiękniejsze polskie bliźniaczki zakończyły flirt z polską polityką, a zaczynają z rodzinnym szołbiznesem. Gratulujemy odwagi!

CKM:
Panie i panowie, oto najsłynniejsze polskie bliźniaczki, gwiazdy przeboju i teledysku promującego Grzegorza Napieralskiego, byłego kandydata na prezydenta RP! Jesteście z nim na „ty” czy per pan?
Edyta Zaboroś: Zawsze kulturalnie. Per pan, pani.

CKM:
Czy zdradzicie nam, jak pan Grzegorz was znalazł?
Anita Zaboroś: Nasi znajomi pomagali tworzyć jego kampanię. To z ich strony padł pomysł, byśmy wypromowały swoją piosenką pana Grzegorza, a przy okazji... również siebie.

CKM: A wasz singiel? Nagrałyście go specjalnie na tę okoliczność?
A.: Nie. Miałyśmy bardzo mało czasu na wszystko, więc wykorzystałyśmy nagranie, z którym startowałyśmy w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji.

CKM: Pamiętacie, które miejsce tam zajęłyście?
E.: Chyba nie chcemy pamiętać... Sama nie wiem, co było dla nas trudniejsze – wejście w politykę czy konkurs.

CKM:
Jakie są szanse, by ujrzeć was jako działaczki którejkolwiek z partii?
A.: Zerowe!

CKM:
No to kończymy z tą polityką. Która z was jest starsza?
A.: Edyta, ale tylko o kilka minut.

CKM:
Zawsze, jak widzę bliźniaczki, zastanawiam się, czy próbują wykorzystywać jakoś swoje podobieństwo. Wymieniałyście się facetami?
A.: Tak. Zdarzało się, że najpierw jedna z nas spotykała się z kolesiem, a po jakimś czasie druga zaczynała czuć do niego miętę. Koniec końców któraś musiała ustąpić i czasami następowała zamiana. Było, minęło.

CKM:
Inne media też was kuszą?
A.: Chcemy się skupić na muzyce. Ale kto wie, może w przyszłości?

CKM: Jesteście aniołkami?
E.: Jest taki numer, w którym fragment tekstu brzmi „drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka” – w naszym przypadku trzeba pomnożyć to przez dwa i masz odpowiedź!
CKM: To przetrwacie w szołbizie...

ZOBACZ SESJE Z BLIŹNIACZKAMI

ZOBACZ WIDEO Z 2 SISTERS
Dodał(a): CKM Poniedziałek 01.08.2011