Zakaz seksu, palenia i picia

Absurdów w futbolu ciąg dalszy. Zakaz picia sporych ilości gorzały i palenia jak smok rozumiemy. Ale zakazu uprawiania seksu już nie!

seksowna dziewczyna w bieliźnieTak absurdalny zakaz wprowadził selekcjoner reprezentacji Meksyku Miquel Herrera podczas zbliżającego się wielkimi krokami mundialu.Trener liczy, że brak pieszczot pomoże zawodnikom wykrzesać z siebie wielkie zasoby energii, co pomoże im w zajęciu dobrej pozycji na brazylijskiej imprezie. Oprócz tego nie mogą jeszcze jarać i raczyć się alkoholem.

Sprawa ma także drugie dno. Trzy lata temu podczas Copa America chłopaki z reprezentacji U-22 do swojego hotelu zaprosili kilka pań celem rozładowania emocji przed turniejem. Sprawa wyszła na jaw i ośmiu z nich zostało "odstrzelonych" z drużyny. Dodatkowo każdy z nich wydał nie tylko na usługi prostytutki, ale także na związek, bowiem ten ukarał ich grzywną wysokości 50 tysięcy pesos.

Piłkarze Meksyku na mundialu zagrają w grupie A z Brazylią, Chorwacją i Kamerunem. Co oznacza, że z zakazem bzykania czy jego brakiem będzie im niezwykle ciężko z niej wyjść...Dodał(a): Johny B. Środa 21.05.2014