Wybrano drużynę marzeń na mundial – jest w niej Lewandowski!

Mało kto zna się lepiej na sporcie niż dziennikarze amerykańskiego serwisu ESPN. I to właśnie oni stworzyli jedenastkę marzeń spośród zawodników, którzy biorą udział w mundialu w Rosji.

Czy tak właśnie będzie wyglądać jedenastka najlepszych piłkarzy mundialu w Rosji po jego zakończeniu – nie wiadomo. Istnieje jednak bardzo duże prawdopodobieństwo, że to właśnie ci zawodnicy rzeczywiście się w niej znajdą. Na razie jednak to przewidywania i „marzenia” dziennikarzy serwisu ESPN, którzy zaprezentowali skład najlepszych z najlepszych, którzy jadą na Mistrzostwa Świata do Rosji.

Wymarzone ustawienie kolegów po fachu z wspomnianego amerykańskiego portalu to 1-4-1-2-3. I tak najlepszym kandydatem na bramkarza byłby Hiszpan David de Gea. W obronie dziennikarze ESPN widzieliby dwóch Niemców z Bayernu Monachium – Matsa Hummelsa i Joshuę Kimmicha, a także Brazylijczyka Marcelo i Hiszpana Sergio Ramosa – obaj oczywiście z Realu Madryt.

Linia środkowa składałaby się z kolei z francuskiego gracza Chelsea N’Golo Kante, Belga Kevina De Bruyne’a (Manchester City) oraz Niemca Toniego Kroosa (Real).

Trójki napastników nie trzeba zaś nikomu przedstawiać. ESPN widziałby w ataku Leo Messiego, Cristiano Ronaldo i naszego Roberta Lewandowskiego. Trenerem tej drużyny marzeń byłby zaś Joachim Loew.
Screenshot-2018-6-11 ESPN FC on Twitter.png


Czy obecność kogokolwiek z tej ekipy was dziwi? A może ktoś nie zasługuje, by się w niej znaleźć? 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Poniedziałek 11.06.2018