Uśmiech nr CR7

Cristiano Ronaldo wystąpił w mocno osobliwej reklamie. Zachwala przyrząd do poprawiania uśmiechu. Działa! Popłakaliśmy się ze śmiechu…
ronaldo-smile-3.jpg

Oczywiście takie urządzenia wychodzą spod inżynierskich kopułek w Japonii. Tylko tam sprzedają się buble niepotrzebne nikomu innemu na całym globie.

Reklamowany przez Cristiano Ronaldo Facial Fitness Pao, wedle zapewnień producenta, pomoże utrzymać Twój uśmiech w wyśmienitej formie. I wcale nie od turlania się rechocząc po obejrzeniu CR7 z dyndającym w ustach sprzętem à la dwustronne dildo.


Urządzenie z elastycznymi końcówkami i z ustnikiem jak w aparacie oddechowym do nurkowania należy zagryźć zębami i docisnąć wargami. Teraz musisz ustrojstwo rozbujać w górę i w dół. Wprawienie urządzenia w ruch ma rzekomo wyćwiczyć swoje mięśnie twarzy, byś mógł czarować jak `Krystyna` z Realu.

To spora zmiana wizerunkowa dla Ronaldo, który do tej pory promował ciuchy Armaniego, zegarki Jacob & Co., a także pojawił się na okładce Vogue. Ale nie to nas nie przekonuje – piłkarz w reklamie ani razu nie użył Facial Fitness Pao! Z drugiej strony - on już ma uśmiech Cristiano Ronaldo…

ronaldo-smile2.jpgDodał(a): gianni / mat. prasowe Czwartek 07.08.2014