UFC 190: Rousey vs. Correia

W nocy z 1 na 2 sierpnia o godzinie 4:00 będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo kolejną galę - UFC Fight Night 190: Rousey vs. Correia.
ufc 190
Główną atrakcją gali będzie pojedynek niepokonanej jak dotąd Bethe Correia z utytułowaną i również niepokonaną Rondą Rousey. Na tę walkę UFC powraca do Brazylii - HSBC Arena w Rio de Janeiro będzie gościła największą federację mma na świecie oraz jej fanów.

Faworytką tego starcia jest Rousey, amerykańska zawodniczka judo oraz mistrzyni w wadze koguciej. Mimo, że Correia nie ma na swoim koncie żadnej przegranej, a odwagi podczas walki będą dodawać jej rodacy zgromadzeni tłumnie na trybunach w Rio, jej szanse na wygraną szacuje się na 10:1. Correia we wcześniejszych starciach pokonała dwie bliskie przyjaciółki Rousney – Shaynę Baszler i Jessamyn Duke, która odgraża się, że będzie chciała dać Brazylijce nauczkę. Bethe zarzuca Rondzie słabość charakteru i nie traci pewności siebie przed walką. Obydwie zawodniczki wychodziły ze swoich dotychczasowych starć bez szwanku, jednak już w nocy z soboty na niedzielę któraś z nich po raz pierwszy pozna smak porażki.

W głównej karcie UFC do walki staną także Mauricio „Szogun” Rua oraz Antonio Rogerio Nogueira w półciężkiej kategorii wagowej. Dla Nogueiry będzie to szansa na rewanż po przegranej z „Szogunem” w walce w 2005 roku. W trakcie tej samej gali zobaczymy również brata bliźniaka Antonia Rogeria Nogueiry –  Antonia Rodriga Nogueirę, który stanie do walki z Holendrem Stefanem Struvem. W trakcie gali zmierzą się również Antonio Silva z Soa Palelei.

Na transmisję UFC Fight Night 190: Rousey vs. Correia Extreme Sports Channel zaprasza w nocy z 1 na 2 sierpnia o 4:00. Powtórki gali 2 sierpnia o 20:15 oraz 4 i 7 sierpnia o 22:00.


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Piątek 31.07.2015