Rzut za 100 tys. euro!

O 100 000 euro wzbogacił się w weekend Thomas – bezrobotny dziennikarz, który trafił do kosza w przerwie meczu All Star Game.
rzut za 100 000 euro


Rzecz działa się we Francji, a konkretnie w Palais Omnisports de Paris-Bercy in Paris (potocznie zwaną halą Bercy). W przerwie meczu All Star Game między francuskimi gwiazdami tamtejszej ekstraklasy koszykarskiej, a cudzoziemcami, grającymi na co dzień nad Sekwaną wylosowano jedną osobę z publiczności. Trafiło na 27-letniego Thomasa Berau– bezrobotnego dziennikarza. Jego zadaniem było trafić do kosza ze środka boiska.

Thomas wiele nie przymierzał, odbił kilka razy piłkę od parkietu i rzucił w stronę kosza. 15 tysięcy osób w hali Bercy zamarło. Dwie sekundy później siatka zaświszczała. Czyścioch! Nie było nawet chwili dramatyzmu, piłka nie zakręciła się na obręczy, a wpadła w sam jej środek! Rzut za 100 000 euro!Jedna rzecz dla jasności. Thomas nie jest amatorem. Na co dzień gra w amatorskim klubie Morigny-Etrechy w regionie Essonne. Zatem uprawianie sportu opłaca się, nawet jeśli na początku trzeba w niego zainwestować.

Mecz zakończył się wygraną Francuzów: 130 – 117.belka_zobacz-polecana-galer.jpg


Dodał(a): buddy Wtorek 31.12.2013