Popek zawalczy z Pudzianem w KSW!

To już oficjalna wiadomość! Popek, który od początku roku przebąkiwał, że wraca do MMA poznał swojego rywala na galę KSW.
popek-pudzian'.jpg

Podczas media treningu w warszawskich Złotych Tarasach przed galą KSW 36: Trzy Korony Popek Monster poznał swojego rywala na najbliższą walkę. Będzie nim Mariusz „Pudzian” Pudzianowski. Najsilniejszy człowiek świata ma rekord 9-5 i po dwóch ostatnich przegranych walkach z rzędu, ma apetyt na zwycięstwo. Siłacz zaprezentowany był światu w nowej roli już podczas gali KSW 12 w grudniu 2009 roku, gdzie pokonał Marcina Najmana.

Mariusz systematycznie robił postępy i uczył się bić i z ozdoby i maskotki Federacji, stał się pełnoprawnym zawodnikiem, który pokonuje rywali w inny sposób, niż wszyscy zakładali od początku – nie rzuca nimi o matę ani nie siada im na głowy. Ostatni raz krzyżował rękawice w maju 2016 roku podczas gali KSW 35 – Khalidov vs. Karaoglu. Uległ wtedy poddając się przed duszeniem Marcina Różalskiego.Z kolei Popek, czyli Paweł Rak, czyli Paweł Ryszard Mikołajuw, czyli w końcu Król Albanii walczył w formule MMA trzykrotnie. Wszystko działo się w 2008 roku na Wyspach. Dwie z nich wygrał, ale po zamieszkach wywołanych przez jego kibiców, dostał zakaz wchodzenia na ring. Od tamtej pory walczył z nałogami, z prawem i z własnymi demonami. Jednak ostatnio deklaruje, że wyzbywa się złych nawyków i bierze się do roboty.

Popek z Pudzianem walczyć będą podczas gali KSW, która odbędzie się w KSW 37 w Krakowie. 

Pudzian doskonale rozumie sytuację Popka, bo sam musiał pracować od nowa nad kondycją, by obsłużyć górę mięśni w tlen. Król Albanii będzie walczył, by jego zadymione płuca i wyniszczony organizm pozwolił mu wytrzymać choć parę minut. Chyba że po grubym balecie nie będzie w stanie wejść do ringu.

A JEŚLI NIE LUBISZ SPOCONYCH PANÓW, MAMY DLA CIEBIE ŚWIEŻĄ DZIEWCZYNĘ...

Dodał(a): Adam Wawrzyniak Poniedziałek 26.09.2016