Nokautujące dziewczyny w klatce

Wszyscy kibice polskiego MMA odliczają godziny do najbardziej oczekiwanej walki w historii KSW między Michałem Materlą a Mamedem Khalidovem, ale w czasie KSW 33 będzie można zobaczyć również piękne i zabójczo nokautujące kobiety!
KSW 33
Piękna Ariene to Brazylijka o polsko brzmiącym nazwisku Lipski (5-3, 3 KO), w ostatnich sześciu miesiącach startów w organizacji Striker’s House Cup odniosła trzy zwycięstwa. 21-letnia zawodniczka klubu Rashthai doskonale radzi sobie w klatce wykorzystując techniki boksu tajskiego, a trzy zwycięstwa spośród pięciu walk w formule mma skończyła nokautem. Jej przeciwniczką będzie Polka Katarzyna Lubońska, która na początku tego roku podpisała kontrakt z KSW.

Kasia na co dzień trenuje w GŁD Piła, a przygodę ze sportami walki zaczęła od judo. O jej potencjale w oktagonie przekonały się pokonane Roksana Prucnal i Litwinka Inga Kaledaite.Nic nie wiadomo o pozasportowych tytułach Brazylijki ale nasza zawodniczka posiada taki i jest to korona Miss Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile. Zanim więc dziewczyny skrzyżują rękawice w oktagonie i wygra lepsza, możecie ocenić ich urodę – a jest co! I podpowiedzcie, czy nasz wysłannik na KSW 33 ma zapytać się te fighterki o możliwości ich sesji dla CKM :)


Dodał(a): Roman Mocarz Piątek 27.11.2015