Kolejny sukces Roberta Lewandowskiego. Tym razem naukowy

Jeżeli ktoś może powiedzieć, że rok 2020 był dla niego udany, to z pewnością jest to Robert Lewandowski. Żaden piłkarz nie osiągnął w tym sezonie tylu sukcesów, co kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski. Jednak "Lewy" święci triumfy nie tylko na boisku.

Robert Lewandowski nie spoczywa na laurach. Choć 2020 dał mocnego kopa całej ludzkości, to właśnie Lewy oddaje w tym roku najcelniejsze strzały. Jego łupem padły Liga Mistrzów, Bundesliga oraz Puchar Niemiec. W każdych rozgrywkach został królem strzelców. Zwieńczeniem tych osiągnięć jest przyznanie mu prestiżowego tytułu Piłkarza Roku UEFA.

Polak dopiero co zdążył odebrać nagrodę, a w jego ręce wpadła już następna. Tym razem nie chodzi o zmagania na boisku i strzelenie czterech goli Hercie Berlin podczas meczu niemieckiej ekstraklasy. Robertowi udało się wbić wyższą liczbę w nieco innej dziedzinie.

Sprawdź: Lista najlepiej zarabiających piłkarzy. Lewy na wysokim miejscu

Do swoich sukcesów może zaliczyć zdobycie stopnia naukowego. Bo choć piłkarz gra na pozycji napastnika, to udało mu się obronić swoją pracę magisterką. I to na piątkę! O kolejnym osiągnięciu Roberta poinformowała Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie:

Wczoraj "czwórka" z Herthą Berlin, a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy.Trzeba przyznać, że ten sezon jest dla Roberta Lewandowskiego wyjątkowo kosmiczny. W końcu strzela gole nie tylko wśród piłkarskich gwiazd.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Facebook, Instagram Wtorek 06.10.2020