Jak zrobić sześciopak bez ćwiczeń i co ma do tego powiększanie penisa?

Utarło się, że liposukcja to zabieg, któremu oddają się głównie kobiety. Ale czy decydują się na niego mężczyźni? No i co dzieje się z odessanym tłuszczem? Na pytania odpowiada doktor Turkowski.
dr_turkowski.jpg

Czy zabieg liposukcji u mężczyzn jest popularny?
Dr Turkowski: To jeden z najpopularniejszych zabiegów w naszej klinice. W szczególności cieszy się popularnością wśród mężczyzn, którzy nie mają czasu na ćwiczenia. Dzięki zabiegowi odsysania tłuszczu - liposukcji ultradźwiękowej, mogą uzyskać fantastyczny efekt w dosłownie jeden dzień.

Efekt sześciopaku jest niezmiernie pożądany. Ile się utrzymuje i czy wymaga on specjalnej diety lub ćwiczeń po operacji?
Dr Turkowski: To efekt docelowy po operacji liposukcji, w szczególności u mężczyzn. Muszę przyznać, że sześciopak uzyskany za pomocą zabiegu mobilizuje naszych pacjentów do ćwiczeń, co sprawia, że efekt utrzymuje się bardzo długo. Ponadto zauważyliśmy, że mają oni zmniejszone łaknienie, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej diety, a co za tym idzie sylwetki.

Tłuszcz odessany z partii np. brzucha czy boczków można wykorzystać w innych partiach?
Dr Turkowski: Tak, to bardzo częsty zabieg, tzw. przeszczepu tkanki tłuszczowej. Najlepsza znana metoda - Vaser Lipo, jest dokładnie przemyślana, ponieważ pozwala na odzyskanie dużej części odessanego tłuszczu oraz wykorzystanie go do wszczepienia w innej części ciała w celu wymodelowania sylwetki, a także odmłodzenia, biorewitalizacji skóry oraz np. jako sposób na uzupełnienie zapadniętej skóry twarzy.

Jak wygląda ten proces?
Dr Turkowski: Zabieg dla komfortu pacjenta przeprowadzany jest w pełnym znieczuleniu. Najpierw podaje się znieczulenie miejscowe, potem ultradźwiękami emulguje się i rozbija tłuszcz. Potem pobiera się go i przeszczepia w odpowiednie partie. Ponadto często stosowany jest przy nim zabieg Renuvion, czyli modelowanie przestrzenne za pomocą plazmy. To niezwykle nowoczesna technika, która daje naprawdę niesamowite efekty. 


Kobiety powiększają piersi, mężczyźni penisy. Jak wygląda ten zabieg i czego mężczyźni mogą się po nim spodziewać? 
Dr Turkowski: Powiększanie piersi u kobiet znamy od 70 lat, jednak coraz bardziej na popularności zyskuje zabieg powiększania penisa. Tłuszcz możemy wszczepić w dowolną część ciała - u mężczyzn często jest to właśnie penis, który dzięki zabiegowi zyskuje na grubości, nawet do 1,5cm w obwodzie.

Przeszczep tłuszczu w pośladki u mężczyzn staje się coraz częściej wykonywanym zabiegiem. Jaka ilość tłuszczu potrzebna jest, by efekt był naprawdę widoczny?
Dr Turkowski: By efekt pełniejszych pośladków był naprawdę widoczny potrzeba ok. 1 litra tłuszczu, przeszczepionego z innych partii ciała, tak jak np. brzucha. Krąglejsze pośladki to nie tylko domena kobiet, mężczyźni coraz częściej decydują się na tego typu operację. 

Więcej informacji odnośnie powyższych zabiegów uzyskasz na stronie: www.klinikaotco.pl

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 21.12.2020