Lewandowski z nową kolekcją ubrań. Współpraca ze sklepem sportowym

Robert Lewandowski znany jest także ze swoich pozaboiskowych ruchów. Nasz najlepszy snajper ma świetną głowę do interesów. Zapewne nawet, gdyby teraz skończył karierę, bardzo często słyszelibyśmy jego nazwisko powiązane z ciekawymi projektami. Teraz piłkarz został ambasadorem znanej marki sportowej i planuje wydać własną kolekcję ubrań.
Lewylewylewy.jpg

Lewandowski jest globalnym ambasadorem Huawei, stworzył własną markę kawy i dodatkowo ma kontrakty z takimi firmami, jak Gilette i Head&Shoulders. Piłkarz jest również współwłaścicielem spółki, która pracuje nad symulatorem futbolowego menadżera. Teraz został ambasadorem 4F i niebawem będziemy mogli ujrzeć kolekcję jego ubrań spod tego szyldu.

"Z dumą dołączam do drużyny 4F" – pisał piłkarz Bayernu Monachium pod nagraniem promocyjnym, które umieścił na swoim fanpage'u. Dowiadujemy się z niego, że niedługo otrzymamy ubrania sygnowane jego nazwiskiem z kolekcji RL9 x 4F.

Nasz najlepszy snajper wziął przykład ze swojej żony Anny Lewandowskiej, która w 2020 r. Sama podjęła współpracę z 4F i spod ich szyldu wypuściła na rynek m.in. legginsy, bluzy sportowe i spodenki. 

Lewandowski stara się jak może, by ciągle było głośno o jego pozaboiskowych działaniach. Patrząc na to, że jest w fenomenalnej formie i nie przeszkadza mu to w osiąganiu świetnych wyników w klubie, chyba nikt nie ma mu tego za złe. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Środa 06.01.2021