Gala MMA Najmana. Walczyć nie będzie, ale zaśpiewał

Po wielu kontrowersjach z udziałem Marcina Najmana, raczej żadna federacja sportów walki nie przyjęłaby go w swoje szeregi. 'El Testosteron' jednak nie zamierza się tym przejmować i stworzył własne 'Igrzyska Rozkminiaczy'. Najman nagrał także rapowy kawałek reklamujący jego galę.
najmannnnnnnnn.png

Jeśli chodzi o galę Najmana, to dzieje się wokół niej tak wiele, że ciężko nam nadążyć. Jest to druga edycja MMA–VIP i choć pierwsza nie cieszyła się zbyt dużą popularnością, teraz może się to zmienić. Niestety raczej jest to sława, którą większość określiłaby mianem niechlubnej...

"Gwiazdami" MMA—VIP 2 będą takie osoby, jak: Król Syntholu, Antykonfident czy Rolnik Zabijacz. Nie wiemy, jak wam, ale naszym zdaniem te ksywki brzmią jak losowe pozycje z generatora nicków. Do tego rapujący Najman – zobaczcie sami:Były bokser i ekspert TVP rozstał się z federacją Famę MMA w bardzo burzliwych okolicznościach. Po tym zarzekał się, że dostał szereg propozycji odnośnie przyszłych walk. Ostatecznie jednak założył własną federację. Pierwsza gala odbyła się 13 lutego i nie przyniosła zapowiadanych efektów. Druga zaplanowana jest 18 czerwca w Częstochowie, ale będzie można oglądać wydarzenie w systemie PPV.

najman.jpg

Wysyp podobnych federacji może sprawić, że niedługo zabraknie zawodników. Jak będzie wtedy wyglądał proces rekrutacji do klatki? Zapewne "wystarczy zadzwonić, by spróbować swoich sił jako profesjonalny zawodnik MMA". 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / youtube.com Poniedziałek 14.06.2021