Wstydzisz się zagadać? Poradnik CKM – jak poderwać KAŻDĄ dziewczynę

Musisz pamiętać przystojniaku, że najważniejszy jest pierwszy krok - potem już jakoś leci! Początki bywają najtrudniejsze, ale nie z nami. Podrzucimy ci kilka sprawdzonych sposobów od redakcji, ale w zamian liczymy na zaproszenie na twój ślub. Znając te efekty, za dwa lata możemy mieć natłok wiadomości w skrzynce. Oby tylko terminy się nie pokrywały!
boudoir-4669603_1920.jpg

Tinder lepszy niż kawiarnia

Już od dawna stereotyp dotyczący aplikacji randkowych jako miejsc desperatów wygasł – i dobrze. Pary, które żyją teraz szczęśliwie razem, a poznały się na Tinderze bądź Badoo można liczyć w tysiącach. Rodzicom i znajomym możecie powiedzieć, że poznaliście się w kawiarni. W jaki sposób zagadywać tam dziewczyny? Nic prostszego. Zazwyczaj wystarczy "co słychać?". Jeśli chcecie się jednak wyróżnić, zastosujcie prosty schemat: odczekajcie kilka godzin od złapania pary, wieczorem napiszcie do potencjalnej wybranki, że przez cały dzień walczyliście z natłokiem obowiązków, ale właśnie znaleźliście chwilkę, którą poświęcicie dla niej. Spróbujcie przy tym zapytać o coś nieoczywistego, być może jej zdjęcia wam podpowiedzą. Ma za sobą plakat Mac Millera? Rzućcie ciekawostką związaną z jednym z jego albumów – wyszukiwarka nie gryzie! Poproś o wymienienie kilku ulubionych kawałków i pierwsze koty za płoty. Potem jakoś pójdzie.

Hej, sama tu jesteś?

Piątkowy wieczór przy drinku? Okej, jak najbardziej. Zamiast zostawać w domu, zdecyduj się jednak na wyjście na miasto. W klubach da się poznać miłość swojego życia, lecz trzeba to odpowiednio rozegrać. Nie rzucaj się od razu z stawianiem kolejek, tylko poczekaj aż obrana za cel dziewczyna (przepraszamy wszystkie feministki, nie znaleźliśmy odpowiednich synonimów) znajdzie chwilę, by odsapnąć, wyjdzie na papierosa lub będzie stać w kolejce do baru. Patent banalny. Nie jesteście z tego miasta, na imprezie całkiem wam się podoba, ale czujecie się nieco zagubieni. Szybkie kilka zdań i wymiana numerami. Zaraz, po co macie siedzieć gdzieś, gdzie jest głośno i wokół unosi się zapach spoconych samców? Pójdzie w ustronne miejsce, albo do pobliskiego pubu, albo do ciebie.

Mam tak samo, jak ty...

Kto powiedział, że podryw podczas codziennej bieganiny po mieście odszedł do lamusa? Przecież to najlepsza opcja do poznawania nowych osób. Pamiętaj o tym, by dziewczynom nie przeszkadzać. Jeśli szuka czegoś w telefonie, ma na uszach słuchawki, rozmawia z kimś bądź przechodzi na zielonym świetle – odpuść sobie. Jeśli spaceruje powoli, delektuje się widokiem okolicy, atakuj. Podejdź, powiedz, że jesteś nieśmiały, lecz wszystkie lęki zniknęły w oczach wybranki, zagadaj o pogodzie (numer stary jak świat, ale skuteczny), zaproponuj wspólną przechadzkę i daj jej ultimatum. Jeśli przez ten czas jej nie oczarujesz, to każde z was pójdzie w swoją stronę. Za to gdy spodoba jej się dialog, poproś o numer telefonu. Nie ma opcji, by czytelnik CKM nie był interesującym, zabawnym i atrakcyjnym facetem, więc bierzemy pod uwagę tylko finał na idealnie zaplanowanej randce. O tym jeszcze będziemy pisać w przyszłości. Teraz skupiamy się na tym, by w ogóle na kogoś się otworzyć.

Złączą was momenty

Wychodzisz razem z piękną dziewczyną z kina? Szukacie w sklepie podobnych produktów na tych samych półkach? Człowieku, już jest twoja. Nie myśl tylko, by odezwać się tak: "cholera, gdzie to pieprzone masło?". W przypadku seansu wystarczy zapytać, czy film jej się podobał. Znajdź na szybko jakąś ciekawostkę o reżyserze i podziel się z nią. Jeśli chodzi o sklep, poczekaj aż traficie na stojak z jajkami. Gdy westchniesz, że nigdzie nie możesz znaleźć takich od szczęśliwych, wolno biegających kurek, zakocha się bez pamięci.

Złość piękności szkodzi?

Nic tak nie cementuje znajomości, jak wspólny wróg. Utknęliście razem w windzie? Czekacie na autobus? Opcji jest wiele, za to ze wszystkich dostępnych, wybierz te skuteczne. Jeśli jest lekko podirytowana i znużona czekaniem, zacznij narzekać. To tak proste i oczywiste, a tak rzadko stosowane. Nie trzeba cytować dramatu "Romeo i Julia", wystarczy przedstawić inny dramat: "Ehh, z tym autobusem X zawsze są problemy. Często jeżdżę nim do pracy i nie było dnia, by się nie spóźnił". To wszystko. Proste, prawda?

Poudajemy razem (,) słońce?

Żyjemy w doskonałych czasach na podryw. Zdobądź się na odwagę i szukaj miejsc, w których widnieje magiczne słowo "improwizacja". Nie jest ważne czy to teatr, czy komedia, czy stand-up. Pozwól mówić za siebie i błyszczeć. Zgłoś się, odstaw scenkę, zgarnij owacje i serce tej wybranej. Gulnij sobie coś na odwagę przed spektaklem i pokaż, że jesteś samcem alfa. Nie musisz być przystojny, by posiadać prawdziwy magnes na kobiety – humor. Dowcipnisie są najlepsi w łóżku.

Pamiętaj, by w tym wszystkim pozostać sobą. Bajkopisarze mają większą szansę na sukces, ale krótkoterminowy. Jeśli chcesz być w porządku, a przy tym zdobyć czyjeś serce bez zobowiązań, odsyłamy do poprzedniego tematu z serii krótkich, lecz treściwych felietonów. Z nami nie zginiesz, tylko będziesz musiał postarać się o drzwi obrotowe w mieszkaniu.

Nieśmiertelne hasło "CKM bawi i uczy" trzyma się z nami do dziś. Planujemy obdarować was tajemną wiedzą uwodzenia jeszcze kilkukrotnie, także wyszukujcie artykułów o miłości w każdy dostępny sposób. Wiadomo, wszędzie znajdziemy afisze ekspertów, którzy powiedzą wam statystycznie co jest dobre, a co nie. My stawiamy na autentyczność i prostą formę przekazu. Przeczytasz, użyjesz, poruch... pokochasz i dasz się pokochać!A tutaj jedna z naszych gwiazd, która na pewno poleciałaby na czytelnika CKM!

Dodał(a): CKM.PL Wtorek 22.08.2023