TOP 10 seksownych duetów CKM

Wychodząc ze słusznego założenia, że co dwie laski to nie jedna, prezentujemy wam najseksowniejsze dziewczyny z CKM, które wystąpiły w duecie!
10 najseksowniejszych dziewczyn
Dwa razy więcej seksapilu, dwa razy więcej wdzięku, dwa razy więcej biustów i pośladków... Oto 10 najgorętszych sesji CKM, w których dziewczyny wystąpiły w duecie!

1. Joanna i Marta Krupa
Joanna i Marta Krupa CKM
Choć w Joannie Krupie zdarzyliśmy zakochać się już dawno temu (jej pierwsza sesja w CKM ukazała się 11 lat temu), długo nie wiedzieliśmy, że ma ona równie atrakcyjną i uroczą siostrę. Wspólna sesja Dżoany i Marty ukazała się w naszym magazynie w 2009 roku i z miejsca zachwyciła wszystkich panów. Cóż... Te laski mają po prostu dobre geny!


2. Iza Sala i Iza Mika
Iza Sala i Iza Mika CKM
Dwie urocze Izy przyłapaliśmy w szatni, kiedy szykowały się na trening. Natychmiast udaliśmy się na niego razem z nimi i sfotografowaliśmy je podczas gorącego sparingu. Dziewczyny podczas walki wyglądały znakomicie (w szczególności w parterze), ale godny uwagi był także prysznic, który wzięły na koniec. Oczywiście razem. Gdyby tak wyglądały sporty walki w telewizji, oglądalibyśmy je 24/7!

3. Patrycja Hilger i Sylwia Kalbarczyk
Patrycja Hilger i Sylwia Kalbarczyk CKM

Bez względu na to, czy gustujesz w blondynkach czy brunetkach, na pewno spodoba ci się sesja Patrycji i Sylwii. Dziewczyny pokazały nam się z każdej strony i musimy przyznać, że mają znakomite figury. Ich biusty są imponujące, a pupy... no sami zobaczcie!
4. Alexandra Mersini i Monika Jaros

Alexandra Mersini i Monika Jaros CKM

Zobacz gorące wideo z Alexandrą i Moniką!

Z kolei sesja Alexandry i Moniki bardzo pobudza apetyt... i wyobraźnię. Któż by nie chciał schrupać tych seksownych lasek? Uwielbiamy sushi i takie dziewczyny, i z wielką chęcią dołączylibyśmy do tych kulinarnych igraszek, mimo że mama mówiła przecież tyle razy: "nie baw się jedzeniem"...5. Anita i Edyta Zaboroś

Anita i Edyta Zaboroś CKM

Zobacz gorące wideo z Anitą i Edytą!

Na pewno kojarzycie urocze aniołki Napieralskiego, które zdecydowanie były najmocniejszym elementem jego kampanii na prezydenta. Anita i Edyta to jedne z najsłodszych dziewczyn jakie mieliśmy okazję sfotografować! Zabawne, seksowne i bardzo rozgadane. Dla TAKICH dziewczyn moglibyśmy nawet zainteresować się polityką!6. Zuzanna Chyba i Marcelina Jaworska
Zuzanna Chyba i Marcelina Jaworska CKM

Kolejne laski - Zuzanna i Marcelina pozwoliły sobie naprawdę poszaleć na naszej sesji. Ich zdjęcia są bardzo gorące, ale w sumie nic w tym dziwnego - w końcu to ociekające seksem modelki, które do najgrzeczniejszych nie należą. Dziewczyny wyznały nam, że świetnie czują się bez ubrań i chętnie zgodziłyby się na seks w trójkącie.
Zuzanna założyła w naszym serwisie konto więc jeśli chcesz zobaczyć jeszcze więcej jej seksownych fotek, albo po prostu wyznać jej uwielbienie, możesz zrobić to: tutaj.7. Anna Radomska i Katarzyna Twardowska

Anna Radomska i Katarzyna Twardowska CKM

Zarówno Anna Radomska jak i Katarzyna Twardowska miały u nas swoje sesje solowe. Nic nie prezentuje się jednak tak dobrze, jak dwie gorące dziewczyny w pakiecie - dlatego postanowiliśmy zrobić tym uroczym modelkom jeszcze jedną sesję - tym razem w duecie. Miłośnicy brunetek powinni być zachwyceni - Ania i Kasia to niezłe sztuki, które wiedzą jak zaopiekować się fu(ja)rą! Z resztą, wystarczy popatrzeć!

8. Justyna i Anita Sikorska
Justyna Alichnewicz i Anita Sikorska CKM

A oto, co może się wydarzyć, kiedy zostawisz w domu dwie, całkowicie same, gorące laski. Justyna i Ania nieźle się zabawiały, ku naszej uciesze oczywiście, bo dzięki temu jest na co popatrzeć. Okrągłe biusty, jędrne pośladki i ogromne pokłady seksapilu. Puk, puk. Można do Pań dołączyć?9. Turbodziewczyny Need For Speed
Turbodziewczyny Need For Speed

Zobacz gorące wideo z Turbo Dziewczynami!

Przed takim patrolem nie uciekłbyś. Nawet byś nie próbował... Nasze dziewczyny chętnie zakułyby cię w kajdanki i doprowadziły do porządku, bowiem doskonale wczuły się w swoje role. To była po prostu odjazdowa sesja!


10. Zsanett i Anett
Zsanett i Anett CKM

Na koniec dwie zmysłowe blondynki, które pięknie rozpoczęły nam rok 2005. Zsanett i Anett to śliczne siostrzyczki, które doskonale czują się razem. Niewiele wiemy o tych gorących kociakach, ale nie musimy. Wystarczy na nie popatrzeć, żeby wiedzieć już wszystko, co chcemy...


Dodał(a): BJ Poniedziałek 02.09.2013