Symulator sztucznych piersi

To rozwiązanie od szwajcarskich programistów pomaga kobietom na całym świecie zobaczyć się z nowymi piersiami. No bo jak zdecydować, do jakiego rozmiaru powiększyć biust, jeśli się go na sobie nie widzi?
symulator-piersi.jpg

Na początku musisz pamiętać o jednej rzeczy: nie każda kobieta, która powiększa piersi, to nierządnica. Kobiety powiększają piersi, bo mają kompleksy, bo po urodzeniu dzieci nie wszystko jest tak jędrne jak wcześniej, bo chcą podobać się swoim facetom, bo chcą wyglądać lepiej. Oczywiście pozostaje kwestia rozmiaru i tu zazwyczaj zaczynają się kontrowersje w związku z preferencjami oceniających.

Jednak co ma powiedzieć dziewczyna, która po operacji powiększania biustu budzi się i jest rozczarowana zabiegiem? Można teoretycznie przejść wszystko od nowa, ale może to być mało przyjemne dla pacjentki. Dlatego powstał symulator piersi w 3D.


Wcześniej skanowano piersi jako obrazy 2D i później tworzono projekty 3D, jak mógłby biust wyglądać po zabiegu. Teraz kobieta zakłada wirtualne okulary i widzi wizualizacje na sobie. Dookoła niej, w wirtualnej rzeczywistości rozstawione są lustra, w których może się przejrzeć i obejrzeć nowe klejnoty z każdej strony.

Pierwsze wizualizacje i operacje wykonane za pomocą aplikacji Crisalix wykonała klinika Mallucci w Londynie. Jednak na chwilę obecną strona wymienia 1942 chirurgów plastycznych z całego świata, którzy wykonują tę usługę. Czterech z nich robi to w Polsce. Koszt wizualizacji według strony to 373 zł. W międzyczasie możesz podpowiedzieć innym kobietom, jakie piersi powinny wybrać, oglądając ich zapytania z wizualizacjami na tym FORUM.

9 RODZAJÓW PIERSI - ZNASZ JE WSZYSTKIE?

Dodał(a): CKM.PL Czwartek 16.03.2023