Świadomy wybór!

Chyba się z nami zgodzisz, że mężczyźni potrzebują kobiet z jednego z dwóch podstawowych powodów: albo żeby towarzyszyły im w łóżku i gotowały w kuchni przez parę dni i nocy („szybki numerek”), albo żeby robiły to samo trochę dłużej („poważny związek”)

kobietaART.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

Nie wiemy, który typ relacji męsko–damskich ty preferujesz, ale przy wyborze partnerki na pewno nie możesz zdać się wyłącznie na ślepy los ani na wielkość jej piersi! Dlatego specjalnie dla ciebie zebraliśmy w jednym miejscu wyniki wieloletnich badań naukowych z całego świata, które jednoznacznie i raz na zawsze rozstrzygają, jakie kobiety do czego nadają się najlepiej. I które akurat tobie idealnie pasują! Brunetka czy blondynka? Mądra czy głupia? Z którą związać się na stałe, a z którą tylko na chwilę? Naukowcy z całego świata wreszcie odpowiedzieli na te ważkie pytania!

SZCZUPŁA CZY GRUBA?
kobietaART1.jpg

SZYBKI NUMEREK: SZCZUPŁA
Zapewne domyślałeś się tego już od dawna, ale teraz masz naukowe potwierdzenie: prof. Kaye Wellings udowodniła w „British Medical Journal”, że szczupłe zgrabne kobiety uprawiają seks o 30 procent częściej niż ich otyłe koleżanki. Jeżeli więc chcesz spędzać w łóżku trochę więcej czasu, wybierz egzemplarze, których wskaźnik BMI (oblicza się go, dzieląc masę ciała w kilogramach przez podniesiony do kwadratu wzrost w metrach) waha się między 18 a 24. I przy okazji będziesz miał cztery razy mniejsze ryzyko ciążowej „wpadki” niż z tłuścioszkiem o BMI przewyższającym 30. To także jest udowodnione naukowo.

POWAŻNY ZWIĄZEK: GRUBA
Z kolei prof. James D. Watson, było nie było laureat nagrody Nobla, dowodzi, że dodatkowy tłuszcz zwiększa w organizmach kobiet produkcję endorfiny i leptyny. Te pierwsze to są tzw. hormony szczęścia, które poprawiają kobiecie nastrój, więc będziesz w stanie wytrzymać z nią nerwowo o wiele dłużej niż z anorektycznym chudzielcem. Z kolei leptyna, według J.D. Watsona, zwiększa u pań temperament seksualny, dzięki czemu twa wybranka nie będzie się wymigiwać bólem głowy nawet po wielu latach wspólnego pożycia. Oprócz tego wszystkiego pamiętaj jeszcze, że gruba kobieta z całą pewnością świetnie gotuje...

BLONDYNKA CZY BRUNETKA?

kobietaART2.jpgSZYBKI NUMEREK: BLONDYNKA - Wspólne badania amerykańskich naukowców z Mayo Clinic i Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa nie pozostawiają wątpliwości: blondynki uprawiają seks niemal cztery razy częściej niż kobiety z włosami w innym kolorze. Jednak mimo to osiągają tyle samo orgazmów, co brunetki czy rude... Należysz do skromnej grupy 99 proc. facetów, którzy wolą mieć cztery razy więcej przyjemności przy takim samym wysiłku? You’re welcome.

POWAŻNY ZWIĄZEK: BRUNETKA - Opublikowane przez brytyjski „Daily Mail” wyniki badań męskich preferencji są jednoznaczne: mężczyźni, owszem, uważają, że blondynki są seksowniejsze, ale za żony chce je mieć tylko 18 procent ankietowanych. Za to aż 52 procent mężczyzn jako idealną partnerkę na lata wskazuje rozważniejsze, bardziej godne zaufania brunetki! Pozostali preferują jakiś inny kolor włosów albo są po prostu niezdecydowani, jednak powtórzmy jeszcze raz: 52 procent facetów jako żony woli brunetki. Doprawdy, tylu gości nie może się mylić

MĄDRA CZY GŁUPIA?

                                                                                 SZYBKI NUMEREK: GŁUPIA
kobietaART3.jpgNiemieccy naukowcy ujawnili bolesną dla niektórych pań prawdę: nadmierne używanie mózgu im szkodzi. Po przebadaniu ponad 2 tys. Niemek okazało się, że spośród kobiet z wykształceniem podstawowym i średnim tylko 38 procent miewa kłopoty z osiągnięciem orgazmu, gdy tymczasem taki problem dotyczy aż 62 procent „magisterek” i „doktorek”. A więc o ile masz ochotę na gorący seks, a nie na sesję nieomal medycznego rozgrzewania zimnej jak lód partnerki, upewnij się, czy pod jej łóżkiem nie jest ukryty – o zgrozo! – jakiś dyplom.

POWAŻNY ZWIĄZEK: MĄDRA - Naukowcy w Szwecji nie bawią się w detal: w swoich badaniach sprawdzili aż 1,5 miliona skandynawskich kobiet i mężczyzn. Wynik jest jednoznaczny: faceci, którzy ożenili się z inteligentnymi niewiastami, żyją dłużej i zdrowiej niż ci, którzy w domu trzymają pustaki. Wynika to z tego, że kobiety z wyższym wykształceniem instynktownie lepiej dbają o swoich mężów – gotują im zdrowsze posiłki, kupują cieplejsze ubrania, rozsądniej podają leki itd., itp. Chcesz pooglądać sobie mecze na Euro 2072? Już wiesz z kim się ożenić.

BOGATA CZY BIEDNA?

kobietaART4.jpg
SZYBKI NUMEREK: BIEDNA
One mogą zaprzeczać, ale największe znaczenie dla kobiecego orgazmu ma wielkość... nie, nie twojego przyrodzenia, ale twego konta i portfela! Badania dra Thomasa Pollete z Uniwersytetu w Newcastle udowodniły, że kobiety podświadomie bardziej pożądają bogatych mężczyzn i częściej dochodzą z nimi do orgazmu. I jest to wynik ewolucyjnego przystosowania do życia! Ale uspokój się: nawet jeśli nie masz Porsche ani miliona na koncie, to nie jesteś bez szans. Dla udanego szybkiego numerka poszukaj po prostu kobiety, która ma jeszcze mniej niż ty.

POWAŻNY ZWIĄZEK: BOGATA
Inną okrutną prawdę odkryli przytaczani przez amerykański „Los Angeles Times” naukowcy z Kalifornii. Zbadali oni populację białych kobiet w wieku od 15 do 39 lat i stwierdzili, że te, które są bogate, żyją sobie wprawdzie bardzo przyjemnie (długie wakacje, podróże do ciepłych krajów, opalanie się na plaży i basenie), ale też z tego powodu... sześć razy częściej niż biedne chorują na raka skóry. Nie życzymy nikomu źle, ale jeśli masz ochotę trochę wygodnie sobie pożyć, a potem jeszcze dostać suty spadek, to...

MŁODA CZY STARA?

kobietaART5.jpg

SZYBKI NUMEREK: MŁODA
Renomowany amerykański Intytut Kinseya podaje, że kobiety w wieku 18–29 lat uprawiają seks średnio 112 razy w roku, a te, które ukończyły 30 lat, już tylko 86 razy rocznie (o jeszcze starszych nie wspominając). Jakby tego było mało, aż dziesięć procent niezwiązanych z nikim singielek poniżej 30 lat kocha się co najmniej 4 razy w tygodniu! Szukasz intensywnego związku bez zobowiązań? To tutaj.

POWAŻNY ZWIĄZEK: MŁODA
Ups. Według raportu opublikowanego w „European Journal Of Operational Research” największe szanse na długie i szczęśliwe życie mają pary, w których mężczyzna jest o 5 lat starszy od partnerki. Z kolei naukowcy z Finlandii precyzyjnie obliczyli, że najzdrowsze dzieci rodzą się w związkach, w których pomiędzy starszym mężem a młodszą żoną jest równo 14,6 roku różnicy. Jaki z tego wniosek? Gdy np. masz 25 lat, poszukaj sobie 20-latki. A jeśli stuknęło ci już 35 wiosen... tak, idealna jest wciąż 20-latka!

KARIEROWICZKA CZY KURA DOMOWA?
kobietaART6.jpg

SZYBKI NUMEREK: KARIEROWICZKA
Nieważne, czy masz do czynienia z feministką, bizneswoman, czy po prostu kobietą pracującą, która żadnej pracy się nie boi. Jeśli zarobisz więcej od niej, będzie nieszczęśliwa i zniszczy ci życie (szczegóły badań w „Social Forces”). Jeżeli ona zarobi więcej niż ty, będziesz nieszczęśliwy i też zniszczy ci życie (czytaj w „Journal Of Marriage And Family”). Wyciągnij wnioski z naukowych analiz i, gdy spotkasz kobietę, dla której praca jest najważniejsza, to rób z nią w łóżku, co chcesz – ale potem uciekaj, nim zaczniecie rozmawiać o pieniądzach.

POWAŻNY ZWIĄZEK: KURA DOMOWA
Panie realizujące się zawodowo przy praniu i gotowaniu nie mają problemów z tym, że facet zarabia więcej. Co więcej, takie damy są szczęśliwe (patrz badania zlecone przez „Yorkshire Building Society”), zdrowe (vide analiza Brigham and Women’s Hospital w Bostonie) i, przykładając się do recyklingu szklanych butelek, dbają o środowisko naturalne lepiej niż inni (badania Uniwersytetu w Granadzie). A wszak najbardziej w życiu zależy ci na naszej małej zielonej planecie, prawda?!

NISKA CZY WYSOKA?

kobietaART7.jpgSZYBKI NUMEREK: WYSOKA - Cytowani przez brytyjski „Telegraph” naukowcy obliczyli, że wysokie kobiety (powyżej 172 cm wzrostu) są mniej zainteresowane głębokimi relacjami i tworzeniem rodziny, zaś bardziej zmienianiem partnerów i zarabianiem pieniędzy. By nie być gołosłownym: wysokie damy zarabiają w przeliczeniu 1800 zł więcej niż niskie. Masz ochotę na szybki numerek i potrzebujesz pieniędzy? Głowa do góry!

POWAŻNY ZWIĄZEK: NISKA - Z kolei z badań przytaczanych przez magazyn „New Scientist” wynika niezbicie, iż najdłużej trwające oraz najbardziej udane relacje mają niewysokie kobiety (mierzące od 151 do 158 cm wzrostu), które wiążą się z wyższymi od siebie mężczyznami (co w tym wypadku nie jest takie trudne). Co więcej, niskie niewiasty także chętniej i częściej zachodzą w ciążę niż wysokie – jeśli więc myślisz o zdrowej polskiej wielodzietnej rodzinie, to to są właśnie idealne kobiety dla ciebie.


Podkręć atmosferę w sypialni - seksowne gadżety!

Dodał(a): Sebastian Dembiński Środa 01.08.2012