Seks na wizji

Jak rozwiązać problemy z seksem w związku? Bzyknąć się na wizji, a później pogadać o tym ze specjalistami przed zgromadzoną w studiu publicznością. Tak to widzą Brytyjczycy. Spodobało się to Amerykanom i wykupili od Anglików licencję na program. „Sex Box” za oceanem będzie emitowany od lutego 2015.
sex-box.jpg

Udział w programie „Sex Box” ma rozwiązywać skomplikowane problemy par, które mają problemy. Zazwyczaj związane z uprawianiem seksu, ale nie tylko. Mimo to formuła show jest prosta. W studiu obecnych jest trzech psychologów, specjalizujących się w rozwiązywaniu problemów partnerskich. Prowadząca zaprasza kochanków do studia, w którym zgromadzona jest również publiczność. Po krótkim przedstawieniu bohaterów i ich sprawy, para kierowana jest do stojącego pośrodku sceny pudła. Jest czyste, nie ma w nim kamer, a także żadnych okienek. O postępach w igraszkach informuje kolor światła. Czerwony oznacza akcję.

Gdy zaświeci się pomarańczowe światło, oznacza to, że para zakończyła stosunek i przygotowuje się do wyjścia. Czekają na nich gromkie brawa dumnej publiczności programu „Sex Box” oraz eksperci gotowi do wyprowadzenia kochanków na prostą. Rozmawiają wtedy o tym, co czuli, gdzie może tkwić przyczyna frustracji i co zrobić, by naprawić relacje.Jednak czy do uczestników czujących na sobie spojrzenia setek osób docierają słowa ekspertów? Jeśli para nagrała sobie program, to na spokojnie może później przeanalizować porady. My sugerujemy nagranie seks taśmy – to zawsze rozpala żar w obu kochankach i może być świetnym materiałem do zabaw w pojedynkę, gdy druga połówka nie jest w naszym zasięgu. Pamiętaj jednak, by chronić ją przed wyciekiem.

Dodał(a): daktor Środa 28.01.2015