Postulat o blowjoba

Szczerze nie rozumiem kobiet, które gardzą seksem oralnym, ale jeśli na taką trafiłeś, oto dobra rada!

dr_housex.jpg

Nasz fan page bez spiny

NIEPRZEKONANA
Wszystko doskonale układa się między mną a moją dziewczyną, z wyjątkiem tego, że nie potrafię jej nakłonić do seksu oralnego. Mówi, że ją mdli i się brzydzi.
Bartłomiej z Warszawy
Masz twardy orzech do zgryzienia, bo kobiety z reguły lubią seks oralny. Mniej lub bardziej, ale odmowa jest raczej rzadkością. Musisz więc dalej swoją dziewczynę prosić, ale delikatnie. Jeżeli już zgodzi się wziąć twego „najlepszego przyjaciela” w usta, uprzedź ją, gdy będziesz szczytował. Taki strzał nie każdą z nas cieszy.

PENIS Z KAJDANEM
Chciałbym sobie przekłuć penisa i ozdobić go złotym łańcuszkiem. Czy to prawda, że dzięki
temu kobiety szybciej doznają orgazmu?
Michał z Koszalina
Co za bzdury?! Po co się okaleczać? Lepiej popracuj nad swojà sztuką kochania! Toż to same przykrości. Kiedyś pewien gość pokazał mi tak ozdobionego ptaszka podczas obiadu w eleganckiej restauracji. Zabrali nam jedzenie i jeszcze wezwali policję!

SEX MACHINE
Moja dziewczyna mówi, że całuję jak pralka automatyczna. Jak mam poprawić swoją technikę, żeby więcej już nie słyszeć takich uwag?
Tomasz z Częstochowy
Podejrzewam, Tomku, iż twoja pani uważa, że stosujesz tylko dwie banalne, a nawet prostackie techniki: wirowanie (jęzorem) oraz odsysanie (jamą ustną) Pamiętaj więc, aby już nie pchać języka zbyt głęboko w jej usta, kręcąc nim tam bez sensu oraz nie wciągać jej warg w swą nosogardziel. Nie każda z nas to lubi. Moja rada: zobacz, jak pracuje automat włączony na program prania bielizny delikatnej. Pomiń jednak ostatni etap – płukanie.

WIĘCEJ RAD SIOSTRY


Dodał(a): Siostra Przełożona Czwartek 23.08.2012