Polacy zawyżają rozmiar

Okazuje się, że wyobrażenia facetów odnośnie do idealnej długości penisa są zawyżone. Najbardziej przesadzają zaś Polacy.
size.jpg

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? To odwieczne pytanie spędza sen z powiek mężczyznom na całym świecie. Przeprowadzono także wiele badań, mających odpowiedzieć na to pytanie, które dawały różne rezultaty. Jednak przy okazji tego badania, naukowcy podeszli nieco inaczej do całej sprawy.

Badania, które opublikowano na stronie Dr Ed, głównie skupiały się na różnicy pomiędzy przewidywaną średnią długością penisa oraz przewidywaną idealną długością penisa w oczach kobiet i mężczyzn. I wiecie co? Okazało się, że faceci przesadzają.
O ile przewidywania facetów odnośnie do średniej długości penisa są w miarę trafne, o tyle w przypadku idealnego rozmiaru, sprawę już nieco wyolbrzymiają.

Otóż według wyobrażeń facetów, idealnym rozmiarem, który satysfakcjonowałby kobietę jest penis o długości 16,6 cm, przy czym kobiety uważają, że wystarczy 15,8 cm. A więc prawie centymetr różnicy.

01_by_gender.jpg

Najciekawsze wyniki przynoszą jednak statystyki z poszczególnych krajów, w których badanie było przeprowadzane. Z nich wynika, że to wyobrażenia Polaków są najbardziej przesadzone. Tak, dokładnie tak. Uważamy, że nasze polskie penisy powinny być długie na 17,3 cm, a także, że średnio mierzą 15,7 cm (średnia to około 14 cm). Zdaje się więc, ze Polacy przesadzają z oglądaniem pornosów, stąd takie nierealistyczne wyobrażenia.

02_by_country.jpg

Niemniej jednak bez względu na narodowość, faceci mają tendencje do zawyżania wyobrażeń na temat rozmiaru idealnego penisa. Wiadomo, przecież każdy facet, niezależnie od wielkości swojego penisa chciałby mieć większego.

CO ONA ZAWYŻA?


Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 02.05.2016