Penis dwukrotnie odrąbany

Kim jest zdradzający facet? Na pewno nie pełnoprawnym mężczyzną. Żeby to przypieczętować, pewna Chinka obcięła nożyczkami przyrodzenie swego niewiernego męża. Zrobiła to nawet dwukrotnie!
odrabany-penis-2.jpg

Rzecz działa się w mieście Shangqiu w chińskiej prowincji Henan . 32-letni Fan Lung, ojciec dwójki dzieci, miał romans. Jednak najprawdopodobniej skończył mu się pakiet internetowy w smartfonie, bo skorzystał z komórki żony, by wysłać maila. Pikantna wiadomość była elementem flirtu z kochanką. Gdy skończył bajerę, oddał telefon małżonce. Ale zapomniał się wylogować…

Kobieta po przeczytaniu wszystkich maili wpadła w furię. Postanowiła ukarać niewiernego partnera. Złapała za nożyczki i wpadła jak huragan do ich sypialni, gdzie chrapał mąż. 30-letnia Feng Lung obcięła przyrodzenie zaskoczonemu mężczyźnie!


Na jego szczęście lekarze byli w stanie przyszyć na miejsce odciętego penisa. Fan odetchnął. Jednak nie na długo. Gdy odzyskiwał siły w szpitalnym pokoju, ponownie wtargnęła rozwścieczona żona. Kolejny raz wymierzyła niewiernemu mężowi taką samą karę. Tym razem, wyrzuciła odrąbanego penisa przez okno i uciekła. Mimo fatalnego stanu, Fan Lung zdołał wstać z łóżka i dogonić małżonkę.

Zaczął okładać ją pięściami na chodniku przed szpitalem. Z jego krocza lała się krew. Personel placówki, powiadomiony o zajściu, rozdzielił małżonków. Kobiecie opatrzono rany powierzchowne, mężczyzna wymagał większego zaangażowania lekarzy. Niestety dla pana Lunga, nie odzyska już swego penisa, gdyż nie udało się go odnaleźć. Funkcjonariusze podejrzewają, że przyrodzeniem najprawdopodobniej zainteresował się bezdomny kot lub pies.

Dodał(a): carlo Środa 14.01.2015