Najlepsze burdele świata

Night club, burdel, agencja towarzyska - są na naszej planecie domy publiczne, które zapierają dech w piersiach nawet najbardziej prawych i bogobojnych ludzi. Oto najwspanialsze z takich przybytków
night club


Moonlite Bunny Ranch

Gdzie: Carson City, USA

Szukasz esencji amerykańskiego snu? Znajdujesz ją tutaj, w stolicy stanu Nevada! Wśród pracownic tego najbardziej kultowego w Stanach burdelu, działającego od 1955 r., znajdziesz modelki znane z okładek męskich magazynów (np. Cami Parker) oraz pierwszoligowe gwiazdorki porno (Sunny Lane). Stałymi klientami są hollywoodzcy aktorzy – jeśli chciałbyś więc pogawędzić przy barze np. z Charlie Sheenem, ruszaj do Moonlite Bunny Ranch. Ceny są uzależnione od za godzinne bzykanko z początkującą modeleczką zapłacisz ok. 600 zł. Jednak w przypadku erotycznej gwiazdy kwoty musisz liczyć w grubych tysiącach.

FKK World

Gdzie: Pohlheim-Garbenteich, Germany

Imponujący park erotycznej rozrywki, położony w pięknym lesie niedaleko Frankfurtu nad Menem. Ta niezwykła agencja towarzyska zajmuje powierzchnię 5 hektarów. Znajdziesz tu wielki park dla nudystów, baseny, boiska, sauny, kino erotyczne, bar, restaurację i prawdziwy niemiecki ogród piwny. Jednorazowy wstęp kosztuje 280 zł, natomiast na miesięczny karnet VIP wyłożysz ponad 4 000 zł. Lecz to dopiero początek wydatków – najtańszy masaż wykonywany przez seksowną „hostessę” to koszt 130 zł. Koszty prawdziwej jazdy bez trzymanki są ustalane indywidualnie.

Nana Entertainment Plaza
Gdzie: Bangkok, Tajlandia

Ta czteropoziomowa bzykolandia w centrum Bangkoku wręcz zapiera dech w piersiach – night club ma cztery poziomy, na których znajdziesz 40 barów pełnych napalonych laseczek (i, uwaga, transwestytów!). Większość tych lokali to oczywiście przybytki typu go-go. W przeciwieństwie do zwykłych burdeli nie ma tu określonego z góry cennika – po prostu zagadujesz jedną z setek ślicznych tancerek i cała reszta zależy od twojego uroku osobistego i zdolności negocjacyjnych.

Big Sister
Gdzie: Praga, Czechy

Jeśli czytujesz nasz serwis, zapewne doskonale znasz już ten burdel, działający w stolicy naszych południowych sąsiadów. Na czym polega jego rewolucyjność? Otóż jest on... darmowy. Klient nie płaci tutaj bowiem za korzystanie z usług seksownych cór Koryntu. Z czego opłacane są pensje ciężko pracujących dziewczyn? Otóż z abonamentów wykupywanych przez internautów, którzy w zamian mogą oglądać na ekranach swych komputerów łóżkowe harce, rejestrowane przez kamery umieszczone w każdym z pokojów lokalu Big Sister.

The Site
Gdzie: Sydney, Australia

Zdaniem prawdziwych znawców tematu nie ma na całym świecie domu publicznego, w którym jest tak wspaniały wybór pracownic i nawet kilkanaście godzin lotu na Antypody (i tyle samo z powrotem) jest warte godzinki spędzonej tutaj. W ofercie The Site znajdziesz dziewczyny ułożone tematycznie, np. Czarny Afrykański Urok, Dziką i Sprośną Brunetkę, Szkolną Fantazję, Gorącą i Pyskatą Australijską Blondynę albo Włoską Dziewiętnastkę w Rozmiarze Kieszonkowym. Ceny? Jedyne 900 zł za godzinę. Naszym zdaniem to okazja dziesięciolecia!

Centaurus
Gdzie: Rio de Janeiro, Brazylia

Najlepsze w całej Brazylii termy (tak tutaj nazywa się domy publiczne), umiejscowione niedaleko słynnej plaży Ipanema. Jeśli jesteś jednym z facetów, którzy marzą o numerku z prawdziwą królową samby – namiętną, opaloną, po brazylijsku wydepilowaną i posiadającą nieziemski tyłeczek – właśnie trafiłeś do raju. Bowiem takich właśnie ślicznotek pracuje tutaj ponad 70! Za wstęp klient płaci aż 650 zł, ale długo nie dołuje z tego powodu, bo w tej cenie ma 40 minut „powitalnego“ bzykanka z wyuzdaną Latynoską.Dodał(a): Alex DeLarge Środa 07.12.2011