Modne przyrodzenie

W twoich majtkach wieje pustką i nie wygląda to reprezentatywnie, ani przy kumplach z siłowni, ani tym bardziej przy laskach na plaży? Oto rozwiązanie twojego "małego" problemu - bielizna push up, która powiększa penisa!

shutterstock_135374537.jpg

Mały penis to kompleks większości facetów, o czym najlepiej świadczy fakt, że nawet ci, którzy mieszczą się w statystycznej normie (w Polsce jest to 13-14 cm), chcieliby mieć większy interes (w końcu od przybytku głowa nie boli). Co prawda kilka dni temu pisaliśmy wam o powiększaniu penisa kwasem hialuronowym (więcej przeczytasz o tej metodzie TUTAJ), ale jeśli nie jesteście przekonani do tego zabiegu, mamy także inne rozwiązanie problemu małego pindola. Plan B może nie jest tak samo skuteczny, bo problem rozwiązuje jeydnie doraźnie, ale na pewno jest w stu procentach nieinwazyjny.

Otóż odwieczne bolączki panów postanowił rozwiązać chorwacki projektant - Roland Lodoli. Stworzył on innowacyjne majtki push up, które uwydatnią co potrzeba, sprawiając tym samym, że ich zawartość wyda się większa. Sekretem jest wewnętrzna kieszonka ukryta w bokserkach, która wypycha penisa do góry. Dzięki temu członek wygląda jak należy!

Zanim jednak kupisz to cudo, dobrze się zastanów, co chcesz osiągnąć. Pamiętaj przy tym, co czujesz kiedy ściągasz stanik z biuściastej seksbomby, a tam bezbiuście...Dodał(a): Bartosz Joda Poniedziałek 23.02.2015