Ma ciało nastolatki, lecz nie uwierzysz, ile ma lat. Najgorętsza babcia świata

Gdyby odprowadzała dzieci do szkoły - pomyślelibyśmy, że to jakaś ich koleżanka z najstarszej klasy, a gdyby odprowadzała wnuki... aż tak to nie, lecz z pewnością byśmy powiedzieli, że to ich mama. Gina Stewart wygląda jak gorąca nastolatka. Gorąca się zgadza, ale gdy dowiedzieliśmy się, ile ma lat, oczy wyszły nam z orbit.
Zrzut ekranu 2023-12-27 o 01.37.50.png

Gina Stewart to pięćdziesięcioletnia modelka z Australii, która została przez internautów okrzyknięta tytułem "Najseksowniejszej babci świata". 
Kilka lat temu zakwalifikowała się do finału konkursu Maxim's Fitness i pokonała wówczas aż dziesięć tysięcy innych (w tym również dużo młodszych) uczestniczek.

Na Instagramie obserwuje ją ponad 340 tysięcy fanów. Gwiazda ma czwórkę dzieci, a do tego kilka lat temu została babcią. W rozmowie z "Daily Star" zdradziła, że nigdy specjalnie nie dbała o swój wygląd, ale jest niezwykle zadowolona ze swoich sztucznych piersi. Podkreśla, że to jedyna ingerencja specjalistów w jej ciało. 
"Przejście na jedwabną poszewkę na poduszkę pomoże ci wesprzeć codzienną pielęgnację skóry. Naturalnie miękkie włókna jedwabiu są hipoalergiczne, odprowadzają wilgoć i umożliwiają płynne przesuwanie się skóry i włosów. Mniej wyprysków, mniej zaczerwienień i podrażnień oraz mocniejsze, nieplączące się włosy. Czy trzeba mówić więcej?!" - to sekret jej urody, przynajmniej tak powiedziała. To co, czas sprawić żonie jedwabną poszewkę?

Obecnie bardzo często pokazuje się na instagramowym profilu z wieloma filtrami i nawet z ingerencją sztucznej inteligencji. Jeśli jednak dobrze poszukasz, zobaczysz, że ma też kilka zdjęć w pełni naturalnych i nadal wygląda I-DE-AL-NIE!


Dodał(a): CKM.PL / fot.: Instagram @ginastewartofficial Środa 27.12.2023