Krocze w ogniu - zemsta na ciepło

Penis zapłonął mu jak pochodnia, gdy jego dziewczyna (teraz pewnie już była) dowiedziała się, że ten napaleniec (!) ją zdradzał. Zemsta dopadła go, gdy jego czujność była uśpiona. Okazuje się, że najlepiej smakuje jednak na gorąco.
jajka-w-ogniu.jpg

Gość w brudnych skarpetkach (czy to przykuło tylko mój wzrok?) śnił zapewne o kolejnej dziewczynie w swojej kolekcji, gdy nagle jeden z koszmarów stał się dla niego rzeczywistością.

Jego narwana kobieta dowiedziała się od swojej koleżanki z pracy, że ta bzyknęła się z jej facetem. Patrząc na metody mścicielki, pewnie winna nie przyznała się dobrowolnie. Obstawiam, że przed oczami miała wtedy palącą się zapalniczkę i gotowy do rozpylenia na jej twarzy dezodorant.

Po powrocie do domu, dziewczyna zastała niewiernego chłopaka drzemiącego na łóżku. Odkryła kołdrę, by wyeksponować jego klejnoty. Pod ręką miała zmywacz do paznokci i to nim polała krocze delikwenta. Następnie kuchenką zapalarką podłożyła ogień…Na koniec wrzasnęła niewiernemu, żeby szedł do piekła. Obstawiam, że się tam odnajdzie, bo przedsmak panujących tam temperatur już poczuł.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 19.08.2015