Kanye West dostał dożywotni darmowy dostęp do Pornhuba

Czy wspominaliśmy kiedyś, że Pornhub jak mało kto umie w marketing? Na pewno, bo serwis właśnie udowodnił po raz kolejny, że opanował tę sztukę niemal do perfekcji.
kanye.jpg

Marketing w czasie rzeczywistym to nie jest nic łatwego, bo wymaga natychmiastowych i celnych reakcji na różne niespodziewane wydarzenia. Na przykład na to, że światowej sławy raper Kanye West wspomni nazwę twojej firmy w programie Jimmy Kimmel Live, który jest jednym z najpopularniejszych show w Stanach Zjednoczonych.I tak gdy w pewnym momencie Kimmel zapytał Kanye, czy posiadanie córki zmieniło jego podejście do kobiet, raper odparł: „Nie, wciąż oglądam Pornhub” (pytanie pada w 13 minucie i 17 sekundzie powyższego wideo). Na reakcję serwisu z filmami dla dorosłych nie trzeba było długo czekać. W końcu za taką darmową reklamę aż nawet nie wypada nie podziękować. 

Na swoim Twitterze Pornhub natychmiast opublikował więc post, w którym napisał: „Chcielibyśmy bardzo docenić pana Kanye Westa za jego lojalność wobec nas na przestrzeni lat. Przekazujemy mu więc prezent w postaci dożywotniego darmowego konta premium w naszym serwisie”.

Screenshot_2018-08-14 Pornhub ARIA on Twitter.png

W dalszej części wywiadu Kanye zaczął też wymieniać, które kategorie porno interesują go najbardziej. Wśród nich znalazła się kategoria „blacked”, czyli filmy z udziałem czarnoskórych. Na to zareagował z kolei inny serwis dla dorosłych – Blacked.com – który również przyznał Westowi dożywotnie darmowe konto i do tego wysłał członkowską czapkę. I tylko pytanie, czy żona rapera – Kim Kardashian – pozwoli mu się nacieszyć tymi darmowymi kontami. 

Screenshot_2018-08-14 Greg Lansky on Twitter.pngDodał(a): Tomek Makowski/ fot. Starstock Wtorek 14.08.2018