W tył zwrot

Sprężysta jak gąbka, gładka jak atłas. Sprawdź, czy pupa twojej dziewczyny jest prawdziwa

ćwiczenia na pupę


Moda na powrót do natury dosięga kobiecej urody. Powiększone silikonem piersi, wargi pękate od kolagenu - to już się nikomu nie podoba. Teraz modne są naturalne walory, co CKM popiera, propagując zjawiskowo piękne piersi Igi Wyrwał. Ale uwaga: tuningowi poddawane bywają też kobiece pośladki. Oto jak poznasz, czy ktoś majstrował przy pupie twojej dziewczyny bez twojej zgody! Sprawdź jej jędrne pośladki, już teraz - żebyś się nie zdziwił w czasie seksu.

1.
Twoja ukochana ma niewielką bliznę w okolicy krzyża? To może być ślad po operacji powiększania pośladków. Chirurg dokonuje wtedy pięciocentymetrowego nacięcia skóry nad kością krzyżową, by uzyskać dostęp pod mięśnie lewego i prawego pośladka.

2.
Ma małe blizny na pupie? To pewnie pozostałość po zabiegu odsysania tłuszczu (liposukcji). Najpierw wstrzykuje się pod skórę płyn obkurczający naczynia krwionośne i zmieniający konsystencję tkanki tłuszczowej, potem robi kilka nacięć w miejscach odsysania. Pozostają blizny (do 2,5 mm).

3.
Twoja dziewczyna często drapie się po pupie? Pogryzły ją komary albo przeszła zabieg odsysania tłuszczu. Zaraz po nim u pacjentek często występuje uczucie drętwienia skóry i swędzenia.

4.
Pupa jest nierówna jak ulice polskich miast? Efektem ubocznym odsysania bywają dołki lub fałdki skóry pozostałe wskutek niedostatecznego obkurczenia.

5.
Ukochana nosi bieliznę korygującą? Znaczy, że choć chce uwypuklić swoje pośladki, albo przeciwnie, spłaszczyć je, w obawie przed skalpelem chirurga woli poprawiać naturę sama. Wygląda jak wygląda, ale możesz odetchnąć z ulgą!

Z ŻYCIA WZIĘTE

Z kobiecej pupy można bezpiecznie odessać nawet do 3,5 kg tłuszczu. Uwaga: zabieg liposukcji można powtarzać wielokrotnie.


Dodał(a): ps Poniedziałek 01.08.2011