Jak Polki reagują na zapach mężczyzn?

Polki nie lubią naturalnego zapachu mężczyzn. Co więcej u niemal połowy wywołuje on omdlenie. Jeśli więc idziesz wieczorem na randkę użyj odpowiednich perfum.

zap.jpg


Zapach ma znaczenie. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez portal dla ludzi będących w stałych związkach i szukających romansu. W badaniu wzięło udział 5071 aktywnych użytkowników, a więc osób zdradzających. Zostali oni zapytani jak reagują na daną woń płci przeciwnej.

53% użytkowniczek z różnych krajów zaznaczyło w ankiecie, że chce, aby ich mężczyźni pachnieli naturalnie i zaskakująco. Zdanie to podziela również badana płeć brzydka. Panowie w 63% przypadków pragną, żeby ich partnerki nie korzystały z perfum.

Lubię naturalny zapach partnera/partnerki:
Kobiety – 53%
Mężczyźni 63%

Nie wyrzucaj jednak swoich perfum za kilkaset złotych do śmieci, bo w przypadku Polek wygląda to nieco inaczej niż . U 42% naszych rodaczek naturalny zapach mężczyzn wywołuje omdlenie. Do tego kobiety wyznały, że wolałyby być same niż z kimś, kto brzydko pachnie. Tak stwierdziło 67% badanych pań z kraju nad Wisłą. Natomiast 55% nie poszłoby do łóżka z facetem, jeśli woń by je odrzucała.

Podejście Polek do zapachu partnera:
42% Polek – naturalny zapach mężczyzn wywołuje omdlenie
67% Polek – wolę być sama niż z kimś, kto brzydko pachnie
55% Polek – nie pójdę do łóżka z mężczyzną, jeśli jego zapach mnie odrzuca

Zobacz galerię seksownej modelki:


Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 26.05.2017