Jak manipulować kobietą

Jeśli w Twoich stosunkach z kobietą pojawiają się nieporozumienia, to musisz koniecznie przeczytać nasz tekst. Pomoże Ci on przebić się przez gęstwinę jej myśli, by sztuką negocjacji i manipulacji przekonać ją do Twojego jedynie słusznego zdania
seksualne potrzeby
Każdy stuprocentowy samiec alfa preferuje pewne siebie kobiety, które wiedzą, czego chcą. Dziewczęca skromność i nieśmiałość dawno odeszły do lamusa. Tzw. słaba płeć musi być mocna i przebojowa. Dopiero wtedy jest atrakcyjna i sexy. Ale... co za dużo, to niezdrowo. Są sytuacje, gdy chciałbyś, żeby partnerka ugotowała ci smaczny obiad, oddała pilota i była gotowa potulnie spełnić swoje łóżkowe powinności. Żyjemy jednak w XXI wieku i, żeby posmakować trochę zdrowego tradycjonalizmu, musisz użyć nowoczesnych metod psychologii, aby przekonać do tego swoją wyemancypowaną partnerkę.

CEL 1: ONA MA CZĘŚCIEJ MIEĆ OCHOTĘ NA SEKS DROGA DO SUKCESU: MAKSYMALIZACJA PRZYJEMNOŚCI
Zacznij dostrzegać jej seksualne potrzeby, a będzie częściej mieć ochotę na seks. Kobiety uwielbiają erotyczne opowiadania. Poczytaj jej trochę sprośnych historii; możesz zaproponować erotyczny film. To bywa lepsze niż gra wstępna. Bardziej wyczerpujące są erotyczne masaże i seks tantryczny. Jeśli jednak zainwestujesz trochę sił, opłaci ci się to po wielekroć. Wtedy
w łóżku już nigdy nie spotkasz się z odmową, a o to ci chyba chodziło?

CEL 2: NIECH CZASEM COŚ DOBREGO UGOTUJE! DROGA DO SUKCESU: UDAWAJ, ŻE ROBICIE TO RAZEM
Eksperci od psychologii i kuchni zgodnie twierdzą, że tylko dobrowolne gotowanie daje pyszne efekty. Poproś zatem grzecznie, by twoja partnerka złamała swoje zasady wyemancypowanej kobiety i zrobiła ci najzwyklejszą domową kolację. Zaoferuj wspólne przygotowanie jedzenia i zacznij obie-rać pomidory ze skórki w tempie tak ślimaczym, aby nie zdążyć nic innego przyrządzić. Gdyby chciała ci zlecić coś więcej, zacznij myć sałatę płynem do naczyń. Z pewnością partnerka zrezygnuje w tym momencie z twojej pomocy. Po pysznej kolacji sam odnieś naczynia do zmywarki. Teraz czas na romantyczny wieczór we dwoje.

CEL 3: NAUCZ JĄ MILCZEĆ, GDY CHCESZ TROCHĘ SPOKOJU DROGA DO SUKCESU: UMIEJĘTNE STEROWANIE JEJ MONOLOGAMI
Masz wrażenie, że twoja kobieta najwięcej gada wtedy, kiedy ty marzysz o ciszy? Najprostszym sposobem przekierowania potoku jej słów na inne tory jest atrakcyjna oferta operatora telefonicznego, np. wieczory za darmo. Wtedy ona będzie częściej nękać swoje przyjaciółki czy matkę niż ciebie. Czasem jednak musisz wymienić z nią parę zdań. Psycholodzy radzą unikać wymówki „jestem padnięty i nie chce mi się gadać”. Zamiast opędzać się od niej jak od natrętnej muchy, zmobilizuj się i wyznacz sobie konkretne pory na rozmowy z nią – a potem pilnuj tego. Kto powiedział, że terminy spotkań ustala się tylko w stosunkach służbowych?

CEL 4: KONIEC WOJNY O PILOTA DROGA DO SUKCESU: OSTROŻNE WYPRACOWANIE KOMPROMISU
Z pewnością „M jak miłość” nie należą do twych ulubionych seriali, a twoja kobieta nie znosi futbolu. Ale to ona pierwsza wraca z pracy i to ona z reguły rządzi pilotem. Żeby ten stan zmienić, nie warto wprowadzać stanu wojennego, postaw na powolne wypracowywanie kompromisu. Można spróbować zrobić plan na cały tydzień, kto kiedy zarządza pilotem. Ale bardziej opłaci ci się łagodne przekupstwo: zaproponuj, że w zamian za pilota ugotujesz wieczorem pyszną kolację. Udekoruj też jej biurko komputerowe (kwiaty, świece). W końcu „The Voice of Poland” ona może oglądać też online...

CEL 5: WYBIJ JEJ Z GŁOWY ŚLUB I DZIECI DROGA DO SUKCESU: UPRZYJEMNIAĆ TERAŹNIEJSZOŚĆ, BY ZAPOMNIAŁA O PRZYSZŁOŚCI
Ona coraz częściej wspomina ci o dzieciach, przebąkuje o hucznym weselu? To oznacza , że zaczyna się... nudzić w związku. Recepta jest prosta, choć wymaga od ciebie trochę pracy. Spróbuj umilić jej czas, zabierając ją na weekend np. do Paryża. Czasem wystarczy po prostu wynieść się na noc z domu do hotelu i już jest inaczej. Te eskapady na pewno zasieją w jej głowie spore wątpliwości, czy warto zamieniać Paryż na stos pieluch.

Sonda

Na jesienne wieczory:


CEL 6: NIECH NIE WYMAGA OD CIEBIE RZECZY NIEMOŻLIWYCH DROGA DO SUKCESU: SPEŁNIAJ JEJ REALISTYCZNE OCZEKIWANIA
Twoja partnerka domaga się od ciebie codziennie bukietu czerwonych róż? To znaczy, że czuje się w związku niepewnie. Ale zaspokajając jej zachcianki, tylko nakręcisz spiralę życzeń. Następne będą wczasy na Seszelach! Jak zastopować jej rosnący apetyt na twój portfel? Często wystarczą małe gesty adoracji, np. przypinane na lodówce poranne karteczki ze staromodnymi wyznaniami miłości, podziękowaniami za rozkosze nocy czy sprośnymi propozycjami na noc kolej-ną. Czasem możesz kupić jej pudełko czekoladek (o ile nie jest na diecie!). Jeśli zapamiętasz te kilka odruchów, nie zagrożą ci poważniejsze wydatki.

CEL 7: MA NIE MARUDZIĆ, ŻE KUPUJESZ ELEKTRONIKĘ DROGA DO SUKCESU: UŚWIADOM JEJ, ŻE WYDAJECIE WSPÓLNĄ KASĘ
Za każdym razem, kiedy chcesz nabyć coś z elektroniki, twoja partnerka marudzi o bezsensownym szastaniu pieniędzmi. Ale gdy sama idzie na zakupy, nie ma żadnych zahamowań w wydawaniu forsy. Zdaniem psychologów, najlepszym wyjściem, jeśli mieszkacie razem, jest posiadanie wspólnego konta, na które wpłacacie równe kwoty. To ułatwia potem zakupy do wspólnego gospodarstwa. Bo nawet jeśli twoja dziewczyna gapi się razem z tobą na ulubiony serial w nowym telewizorze, to jeszcze nie oznacza, że pochwala zakup tego sprzętu. Aha, wydatki na przyjemności każdego z was powinniście regulować z osobnych kont. Chyba, że wolisz finansować kupowanie jej 20. pary butów w tym sezonie.

CEL 8. POWINNA NOSIĆ EROTYCZNĄ BIELIZNĘ DROGA DO SUKCESU: WYRAŻAJ ŻYCZENIA, ZOSTAW JEJ WYBÓR

Ona przepada za bawełną, a ty wolałbyś czasem mieć wgląd tu i ówdzie poprzez podniecające do granic orgazmu koronki? Tu przyda ci się drobny trik, którym skutecznie ją zmanipulujesz (i nie miej wyrzutów sumienia, manipulacja to cecha przynależna człowiekowi od zarania dziejów). Wystarczy szczerze wyznać swoje życzenie, zaznaczając przy tym dobitnie, że ona ma wolną wolę i zrobi to, co jej się spodoba. Zdziwisz się, jaki to przyniesie efekt!

CEL 9: NIE POWINNA ROBIĆ SCEN ZAZDROŚCI DROGA DO SUKCESU: ZACHOWAĆ SIĘ JAK BABA
Trwa lato; spódnice są coraz krótsze, dekolty coraz głębsze. Rzucasz jedno i drugie spojrzenie na boki. My to rozumiemy. Ale twoja dziewczyna nie! I scena zazdrości gotowa. Psycholodzy radzą, by w obecności partnerki unikać ryzykownych spojrzeń. A jeśli już, to myl trop. Zachowuj się jak... kobieta. A co ona robi na widok innej atrakcyjnej kobiety? Zaczyna krytykować! Grube łydki, krzywy nos, paskudną sukienkę, niedopasowaną torebkę itd. Zawsze znajdziesz coś, co możesz zakwestionować. Wtedy twoja partnerka poczuje się podwójnie dowartościowana, a niebezpieczeństwo sceny zazdrości będzie z pewnością zażegnane. I pamiętaj: im bardziej złośliwe będą twoje uwagi, tym bardziej przekonująco zabrzmi krytyka.

belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg

CEL 10: MA BYĆ BEZ ZAHAMOWAŃ W ŁÓŻKU DROGA DO SUKCESU: PEWNOŚĆ SIEBIE

Dużo kobiet ma zahamowania seksualne, łatwe do wyeliminowania. Najczęściej czują się niepewnie, już gdy zaczną się rozbierać. Boją się, że ich ciało nie jest dość atrakcyjne. A wystarczą zwykłe dessous, żeby odmienić spojrzenie na siebie samą: która z pań jest niezadowolona z brzuszka, niech założy seksowny gorset. Push-upy w biustonoszu podnoszą nie tylko piersi, ale i poczucie własnej wartości. Pamiętaj: w tych specjalnych chwilach nie zapala się wszystkich świateł w domu, raczej kilka romantycznych świec.

Dodał(a): Ula Szyndel Wtorek 17.09.2013