Inne zastosowania kondomów

Proca, zimny okład na bolące miejsce, podpałka, czy wodoszczelna osłonka dla urządzeń elektronicznych – poznaj nietypowe zastosowania prezerwatyw i sprytne, ułatwiające życie patenty z ich wykorzystaniem, o których być może nawet nie miałeś pojęcia.
gumka.JPG

Chyba nie trzeba tu nikomu tłumaczyć, do czego służą gumki. Przecież każdy człowiek, który ukończył piętnasty rok życia wie, że używa się ich do tego, by zabezpieczyć się przed złapaniem jakiegoś nieprzyjemnego syfa lub by nie przedłużyć gatunku w niechcianym momencie z przypadkowo poznaną laską, a nie na przykład do tego, by związać nimi liny albo wypastować i wybłyszczyć buty.

Ej, zaraz zaraz, ale przecież do tych dwóch ostatnich rzeczy też można ich użyć. I do tego, by pomóc sobie otworzyć mocno zakręcony słoik również! I jako gumkę recepturkę, i jako okład na bolące miejsce, i jako substytut selfie sticka, i element procy, i wodoszczelne skarpetki i nawet jako wazon również!

Kto by pomyślał, że ten niepozorny przedmiot, jakim jest kondom, który zwykli jesteśmy zakładać wyłącznie na swojego naganiacza, można wykorzystać w tylu innych, rozmaitych sytuacjach i po prostu bardzo ułatwić sobie życie.

Na szczęście jutuberzy z kanału Thaitrick, przynieśli naszym przesiąkniętym seksem umysłom krużganek oświaty i pokazali, że świat nie kończy się wyłącznie na czubkach naszych penisów, a prezerwatywy można wykorzystać w taki sposób, na jaki byśmy prawdopodobnie nie wpadli.

A i Wam radzimy zerknąć na ten film, bo zapewne też zaskoczy Was czymś nowym, o czym przedtem nie mieliście pojęcia.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. YouTube Czwartek 13.10.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Monika898 (2019-05-21 20:12:54)
Cześć Panowie :), chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła szatynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu : www.wyspakobiet.eu//ania25x Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)