Erotic DJ Show

DJ-ki topless to już przeżytek. Nasza rodaczka - Mirjami aka Kinky Angel postanowiła pokazać znacznie więcej! I to dosłownie!

topless DJ

Kinky Angel poznaliśmy całkiem niedawno, kiedy to bezczelnie skomentowała nasz artykuł o DJ-kach grających topless, sugerując, że te już dawno odeszły do lamusa:

"ale macie odkrycie Kochani.. ja Gram jako DJ nie tylko Topless ale i nago :) a podczas seta robimy Show zahaczające o pokazy typu Less.. Z tego co Wiem to ze swoim Erotic DJ Show jestem jedyną tego Typu DJką w Europie! :)"

Oczywiście od razu zbadaliśmy temat i przeprosiliśmy uroczą panią DJ za nasze niedopatrzenie. Mirjami aka Kinky Angel zachwyciła nas nie tylko pewnością siebie, ale również warunkami, które idealnie obrazują jej zawodowe motto: "Muzyka jest dla uszu, ale oczy również potrzebują doznań". Po obejrzeniu jej zdjęć, którymi się pochwaliła, musimy przyznać, że nasze oczy doznały dokładnie tego, czego chciały.

 ZOBACZ ZDJĘCIA DJ KINKY ANGEL W JEJ PROFILU NA CKM.PL!


Jako, że bardzo interesowało nas skąd w ogóle wziął się pomył na stworzenie wspomnianego Erotic DJ Show, postanowiliśmy jeszcze odrobinę poszperać tu i ówdzie. Odpowiedź znaleźliśmy na stronie toplessdj.pl:

"gdzieś kiedyś dostałam zaproszenie na imprezę której tematem głównym był Topless DJ Show. Z ciekawości poszłam zobaczyć jak to wygląda i po pokazie długo się zastanawiałam nad słowem Show w tej nazwie - bo czy wesołe podrygiwanie za konsolą DJską nawet w stroju Topless można nazwać mianem Show? Jak dla mnie to nie bardzo (...)"Nie wiemy jak wy, ale my bardzo cieszymy się, że takie urodziwe i utalentowane niewiasty śledzą nasze artykuły oraz pokazują się w naszym serwisie. Oby takich więcej!


Dodał(a): Jagoda, fot. Shutterstock Środa 22.05.2013