Długi czy gruby – czyli co kręci kobiety

Jak zadowolić kobietę XXI wieku? Seksuolog Marek Bila przeprowadził badania, które jednoznacznie odpowiadają na to pytanie. Zobacz jaki jest klucz do rozpalenia kobiecych zmysłów...
penirium1.jpg

Ankieta przeprowadzona wśród 3400 Polek potwierdziła: rozmiar ma znaczenie. ,,Aż 82,3% pań wskazało, że długi członek to gwarant silnego orgazmu" – mówi Marek Bila. Grubość prącia znalazła się dopiero na 4 miejscu w rankingu. Współczesne kobiety są coraz bardziej wymagające. Mają swoje potrzeby i nauczyły się mówić o nich głośno.

Seksuolog podkreśla: ,,Czułe słówka i romantyczna atmosfera są ważne, ale tylko duży penis zapewni kobiecie maksymalną rozkosz". Na pytanie ,,Jaka długość męskości zadowala Cię najbardziej?", aż 2968 pań odpowiedziało: 18 cm i więcej. To zrozumiałe – dłuższy członek dosięga do najbardziej wrażliwych miejsc kobiety. Tymczasem co 4 Polak deklaruje, że długość jego penisa to 13 cm.

Czy jest jakiś sposób, by poprawić średnią krajową? ,,Dzisiejsza farmacja daje ogrom możliwości. Każdy mężczyzna może skutecznie powiększyć penisa bez wychodzenia z domu i bez wstydu."- uspokaja Bila. Na Polskim rynku jest wiele preparatów obiecujących każdemu wzrost penisa o 8-9cm. Zdaniem urologów przedłużenie penisa z 13 cm do 22 cm jest niewykonalne – nawet operacyjnie.

penirium2.jpg

Nic dziwnego, że na forach medycznych coraz głośniej o środku, który wydłuża członka uwzględniając jego początkową wielkość. Urolodzy tłumaczą: ,,To logiczne, że każdy mężczyzna ma inne predyzpozycje. Penirium poprawia chłonność naczyń penisa i wydłuża go o 30-60%. Oznacza to, że im mniejszy członek na początku kuracji, tym lepszy efekt powiększenia".
Naukowcy z Instytutu Zaburzeń Erekcji określili tę metodę jako przełom w zwiększaniu penisa.  Marek Bila potwierdza: ,,28 lat doświadczenia daje mi pewność, że Penirium rozwiąże problem małego penisa. Badania potwierdzają, że członek powiększa się o min. 30%. To pozwoli każdemu mężczyźnie zapewnić partnerce spektakularny orgazm".

Im więszą satysfakcję kobieta czerpie z seksu, tym większa duma dla mężczyzny. Aby rozpalić zmysły kobiety potrzeba więc odpowiedniego nastroju oraz męskości w rozmiarze co najmniej 18cm (zgodnie z opinią 2968 na 3400 Polek). To klucz do zdobycia każdej kobiety. ,,Teraz, kiedy wydłużenie prącia jest opcją dostępną dla każdego – posiadanie większego członka jest świadomą decyzją. Ci, którzy ją podejmują, otwierają sobie drzwi do świata wielowymiarowej rozkoszy" – stwierdza Marek Bila.

penirium3.jpgDodał(a): ckm.pl Wtorek 17.03.2015