Czy chcesz trójkąta? Eksperyment

Czy wziąłbyś udział w trójkącie? Takie pytanie otrzymało kilka par. Zobacz co odpowiedzieli w tym krótkim, ale zabawnym wideo.

1.jpg


W SKRÓCIE:

Ludzie z kanału WatchCut Video zamieścili w sieci filmik, w którym pytają pary o to, czy zgodziłyby się na trójkąt. Uczestnicy zostali rozdzieleni, co przyniosło wiele zabawnych sytuacji. Jedni do swojego łóżka wpuściliby tylko Selenę Gomez.

PEŁNA WERSJA:
Przypomina to nieco telewizyjne programy randkowe. Różnicą jest, że uczestnicy nie są sobie obcy. Kanał WatchCut Video tym razem nie pyta o marihuanę, a o seks.

Rozdzielono kilka par i zadano im jedno pytanie: „wziąłbyś udział w trójkącie?” Na pierwszy ogień poszły starsze osoby. Obydwoje odpowiedzieli zdecydowanie, że nie zaprosiliby kogoś dodatkowego do swojego łóżka. Mężczyzna za powód podał niechęć jego partnerki do takich rzeczy, bo ona nie lubi się dzielić, co sama potwierdziła.

Druga o wiele młodsza para stwierdziła, że chętnie ale musiałaby to być Selena Gomez, gdyż dziewczyna ma obsesję na punkcie piosenkarki. Jak do tej pory wszyscy byli zgodni. Trzeci uczestnicy wyrazili swoją różnicę w poglądach. Kobieta zgodziłaby się na trójkąt z mężczyzną, a partner wolałby przedstawicielkę płci pięknej.Sonda

Pragniesz trójkąta?

Kolejni nie chcieliby tego robić, ponieważ uważają, że to rodzaj zdrady. Później na ekranie widać dwie kobiety. One mają to doświadczenie za sobą, zaliczone po dużej ilości alkoholu.

Podobne przeżycia miała następna para. Tylko nie wyszło to zbyt dobrze, bo dziewczyna, którą zaprosili do swojego łóżka, nie do końca wiedziała jak ma to wyglądać.

Na koniec jest mocne wejście pary w średnim wieku. Mężczyzna stwierdza, że podczas igraszek we trójkę czułby się zazdrosny. Kobieta jest nieco bardziej liberalna, jednak musiałaby być pijana, aby zaprosić kogoś trzeciego do łóżka.

Trójkąty przerabialiśmy w liceum. Teraz jesteśmy na poziomie wyższej matematyki.Dodał(a): Paweł Zieleń Czwartek 23.03.2017