Charytatywne piersi

Cycki mają nie tylko działanie lecznicze, ale i prewencyjne. Potrafią rozładować napięcie podczas kłótni, okłady z młodych piersi przeciwdziałają bólom głowy i depresji, a ich odpowiednie eksponowanie zmiękcza nawet największych twardzieli.
boob-aid-otw.jpg

Tym razem bimbałki miały zwrócić uwagę na problem AIDS. 24-godzinna kampania „Stop AIDS” odbyła się w Tokio i polegała na zbieraniu pieniędzy dla fundacji pomagającej osobom z tą nieuleczalną chorobą. Dziewięć aktorek filmów dla dorosłych i trzy asystentki-amatorki wystawiły 30 sierpnia swoje cycuszki na widok i dotyk publiczny.

Żeby doświadczyć rozkoszy pieszczenia 24 piersi należało uiścić opłatę w wysokości 10 dolarów. Później żądnym macania myto ręce płynem dezynfekującym i wpuszczano przed szpaler młodziutkich Japonek. Byli tacy, którzy przed bimbałkami odprawiali modły, uśmiechali się od ucha do ucha, a także płakali ze szczęścia, bo po wielu latach mogli pobawić się jędrnymi cycuszkami.

Łącznie 12 już kampania grupy Boob Aid (akcja organizowana jest od 2003 roku) przyniosła około 23 000 dolarów, co przekłada się na 2 300 macających. Mężczyzn jak i kobiet, bo nawet dziewczyny chciały nacieszyć oczy i ręce młodymi piersiami. Przed eventem Rina Serina – jedna z aktorek porno – apelowała o delikatne obchodzenie się z ich klejnotami. Podczas akcji nie ucierpiał żaden cycek.

Wideo z akcji (uwaga, nagie piersi):
boob-aid.jpg





Dodał(a): pinky Wtorek 02.09.2014