Blokersi

Ach, te wasze upodobania! Seks w miejscach publicznych, plucie spermą do kubków… Dziękuję wam, że nieustannie mnie zadziwiacie!

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

BLOKERSI
moja przyjaciółka namawia mnie, abyśmy się ostro pokochali na klatce schodowej bloku, w którym mieszkam. Obawiam się jednak, że ktoś nas nakryje i będzie wstyd!
Józef z Olsztyna
Bo o to właśnie chodzi w tzw. niebezpiecznym seksie. Twoja dziewczyna lubi dreszczyk emocji, potrzebuje zastrzyku adrenaliny, jaki z pewnością dostarczy jej taka niezwykła sytuacja. Jednak nie powinna ciebie do tego zmuszać, bo gdy was nakryje policja, to ty też będziesz odpowiadał za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym.

GORZKA PRAWDA
Gdy moja dziewczyna zaspokaja mnie ustami, wypluwa moje nasienie do kubka z fotografią Mao Zedonga. To, że potem w tym kubku (po dokładnym wymyciu) podaje swoim przyjaciółkom kawę, nawet mnie bawi. Ale czemu w ogóle wypluwa? Czyżby moja sperma jej nie smakowała? PS Ten kubek dostała od swego byłego chłopaka. Może go rozbić?
Krzysztof
Nie rozbijaj ani jej byłego chłopaka, ani też kubka. Prawdopodobnie właśnie sperma poprzedniego chłopaka twej dziewczyny miała podły smak i twoja pani próbuje te wcześniejsze przeżycia w ten nieco dziwaczny sposób odreagować. Pamiętaj, że na smak spermy ma wpływ to, co jesz. Unikaj zatem alkoholu, ostrych przypraw oraz pamiętaj o dokładnym myciu penisa!

AKCJA KOPULACJA
Wyczytałem w jakiejś popularnonaukowej gazecie, że podczas każdej sekundy kopuluje na świecie około 3 tysięcy par. Nie mieści mi się to w głowie. Zastanawiam się, jak to możliwe, skoro wprawdzie kopuluję niemal bez przerwy, to jestem bez pary!
Skrimer
Bo tu nie chodzi o to, że musisz mieć stałą partnerkę czy być w stałym związku. Jeśli tego nie rozumiesz, to kopulujesz bez sensu.


Dodał(a): Siostra Przełożona Czwartek 09.08.2012