Baby też są zboczone

Mówi się, że to mężczyźni są sprośni i mają zboczone zainteresowania, ale, jak pokazuje przykład młodej pielęgniarki z USA, kobiety wcale nie są lepsze. 26-latka fotografowała genitalia nieprzytomnych pacjentów i przesyłała je koleżankom

Kristen A. Johnson

Zawsze podkreślam, że w życiu trzeba mieć jakieś hobby, ale nigdy nie miałem na myśli fotografowania cudzych narządów rozrodczych. Na taki kreatywny pomysł wpadła natomiast Kristen A. Johnson - pielęgniarka ze szpitala Upstate University Hospital mieszczącego się w amerykańskim mieście Syracuse. W trakcie pracy kobieta robiła zdjęcia genitaliów nieprzytomnych pacjentów, by potem wysyłać je koleżankom.

Śledztwo w sprawie Kristen trwało 9 miesięcy i w końcu zakończyło się aresztowaniem oskarżonej. Podczas niego wyszło na jaw, że kobieta nadużywała swojej pozycji zawodowej, aby robić niemoralne fotki nieprzytomnym ludziom leżącym w szpitalu. Na wyuzdaną pigułę doniosły koleżanki z pracy, które dostawały od niej wiadomości ze zdjęciami strategicznych części ciała ich wspólnych pacjentów. Kobieta została dyscyplinarnie zwolniona z pracy i za swoje niecne występki odpowie przed sądem.

"Wbrew temu, co niektórym może się wydawać, nagrywanie, oglądanie i udostępnianie ukradkiem zrobionych zdjęć części intymnych to poważne przestępstwo" - stwierdził w oficjalnym oświadczeniu prokurator okręgowy - William Fitzpatrick.

Cóż... A mogła zbierać znaczki...Dodał(a): Bartosz Joda Poniedziałek 01.06.2015