Wyluzowana Rihanna

Kolejny przystanek Rihanny podczas trasy koncertowej – kolejne gorące foty `barbadoskiej księżniczki`. Tym razem w seksownie opinającym skórzanym bikini, Riri pręży ciało i wypina pupę w Grecji.
riri-gr-otw.jpg


Jedna z głównych zalet serwisu społecznościowego Instagram to zdecydowanie profil Rihanny. Kiedyś wklejała nagie samojebki na Twittera, teraz ćwierka tylko o tym, że wstawiła nowości na instamciu. Kolejna porcja gorących fotek wylądowała na jej koncie prosto z Grecji, gdzie odpoczywała po koncertach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Izraelu. Piękne widoki na pierwszym i drugim planem, aż zapachniało wakacjami.

Po raz kolejny widzimy Rihannę odzianą w skąpe bikini oraz palącą `buntownicze kwiaty`, czyli to, co Riri i jej obserwatorzy na Instagramie lubią najbardziej. Na jednym ze zdjęć artystka z Barbadosu wydaje się twerkować na poręczy, a jak pokazała w swoim ostatnim klipie „Pour It Up” – idzie jej to całkiem nieźle.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne nowości od Robyn Fenty, a w najbliższym czasie może być jeszcze goręcej, bo Rihanna wylądowała właśnie na Dominikanie, gdzie zagra kolejny koncert, a później przez Portoryko prosto do rodzinnego Barbadosu. Riri lubi grubo się bawić, więc możemy oczekiwać mocno wyluzowanych fot.

belka_zobacz-polecana-galer.jpg


Dodał(a): pinky / fot. instagram.com Czwartek 24.10.2013