Wydziarana DJka - Mercedes Edison

Zrobiła to! Dwa lata temu odgrażała się, że będzie zagrzewać tłumy na imprezach, ale faceci wtedy widzieli ją może i w tej samej roli, ale niekoniecznie wykonującą te czynności, o których myślała wtedy ona.

Ma 24 lata i żyje na walizkach. Cyganka – tak sama siebie określa. Ale nie ze względu na korzenie, bo te ma sycylijskie, ale właśnie ze względu na podróże. Są one powodowane występami w klubach i na imprezach, bo od ostatniej naszej wizyty u niej zmieniło się tyle, że tworzy już muzykę i gra ją dla ludzi.

Jak mówi – muzyka zawsze była dla niej odpowiedzią. Dlatego też postanowiła tworzyć ją sama, by bezcelowo nie szukać odpowiedzi, niczym igły w stogu siana. Specjalizuje się w miksowaniu i modyfikowaniu rapu i house`u. Uwielbia obserwować ludzi na swoich imprezach, gdy przechodzą przez różne stany, wraz ze zmianą muzyki na didżejce.

Ale Mercedes Edison to nie tylko didżejka, ale i wydziarana modelka alternatywna. W tej branży funkcjonuje pod swoim imieniem i nazwiskiem, inne rzeczy – jak muzyka – tworzy pod pseudonimem Uniemerce (połączenie słów „unique” – unikalna i swojego imienia). Lubi mieć możliwość przełączania się między swoimi tożsamościami.Pochodzi z Liverpoolu, ale przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, by tam w Nowym Jorku uczyć się tworzenia muzyki. W tej inspiruje się Rihanną. Ale i tak jak „barbadoska księżniczka” ma masę tatuaży i niesamowite pokłady seksapilu. Pierwsze dziary zaczęła robić w wieku 16 lat. Pierwsze złamane serca miała na koncie zapewne dużo wcześniej.

Oprócz pozowania i grania na imprezach, Mercedes Edison bierze lekcje śpiewu u trenera, bo w przyszłości chce również do swoich setów dodawać własne wokale. Dwa lata temu patrzyliśmy z dystansem na jej didżejskie zapędy, dziś trzymamy kciuki i wiemy, że to zrobi.

Oprócz tego Unimerce jest fit laską. Starannie dba o swoje ciało, katując w siłowni głównie swoje pośladki. Z jej zawzięciem Jen Selter już powinna trząść swoim zgrabnym tyłkiem ze strachu przed Brytyjką, która swoje ciało traktuje jak kawałek sztuki. Na nasze oko to niezła sztuka.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/lira_galore Piątek 27.05.2016