Viktoria Odintcova – seksowna Rosjanka

Spójrzcie na tę młodziutką i bardzo gorącą Rosjankę, która do czerwoności rozgrzewa media społecznościowe. Jej profil na Instagramie obserwuje już 2,3 mln osób. Jak zobaczycie te zdjęcia to z chęcią sami powiększycie grono jej followersów!
vika.jpg

Viktoria Odintcova zamieszkuje Sankt Petersburg, ale wyglądem nie przypomina szablonowej Rosjanki. Z jej kruczoczarnymi włosami i ciemną karnacją, bliżej jej do bliskowschodniej piękności niż do typowej Słowianki.

Poza tym Vika ma niesamowicie jędrne piersi, kształtną pupę i płaski brzuch (wymiary 90-62-93!) i doskonale wie jak je wyeksponować, żebyście nie mogli za nic oderwać od tych kształtów oczu. Tym bardziej, że młodziutka rosyjska modelka prezentuje się świetnie zarówno w szpilkach i „małej czarnej”, jak i w bikini. Czasem nawet swój strój zrzuca, ale póki co chroni dostępu do swoich tajemniczych miejsc…

Poza tym, że Vika jest instagramową modelką, to dodatkowo jest modelką w Marvin Models. Jest to projekt stworzony i zarządzany przez mieszkającego w Sankt Petersburgu rosyjskiego fotografa Aleksandra Marvina. Jego profil pełen jest pięknych modelek, a niektórym z nich ta współpraca wyjątkowo się opłaciła. Przykładem jest właśnie Viktoria. Efekty współpracy oceńcie sami!

Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 26.04.2016