Victoria Baeva – elektryzująca naga fotografka

Wszystkich sekretów tej seksbomby nie poznałbyś, nawet gdyby udało ci się wejść z nią w głęboką relację. Cała naga prawda o niej jest dobrze skrywana, mimo że na większości zdjęć jest prawie rozebrana. Poznaj nagą fotografkę.

Zapewne będziesz zaskoczony, ale z Viki z wykształcenia jest energetykiem, podobnie jak jej ojciec. Tak się złożyło, że pod każdym względem poszła w jego ślady, bo ten fotografią zajmuje się od wielu lat. Jej rodzice dużo podróżują, a ich hobby to robienie pięknych zdjęć przyrody. Od dzieciństwa zaszczepiali w niej zainteresowanie tym zajęciem.

Porzuciła jednak zawód energetyka i zarabia wyłącznie na fotografii. Robiła zdjęcia ślubne, sesje zdjęciowe dla dzieci i historie miłosne. Pracując przez jakiś czas w szalonym trybie wśród tych samych pomysłów, twarzy i środowisk, stała się wypalona i znudzona tym zajęciem.

Aparat do ręki wzięła ponownie po roku. Wyjechała na wakacje ze znajomymi i to oni namówili ją, żeby zabrała sprzęt ze sobą. Właśnie na tej wycieczce wykonali pierwszą śmiałą sesję zdjęciową. Viki obawiała się na początku publikacji tak pikantnych zdjęć. Zdecydowała, że założy konto na Instagramie, gdzie będzie funkcjonowała pod pseudonimem Madame Broshkina. Tam pokazała światu tylko jedną z fotografii.

To wystarczyło. Jak zdradziła swoim fanom w social mediach: “Ku mojemu zdziwieniu nie było ani jednej negatywnej recenzji! Ludziom się to podobało. Pierwsze udane doświadczenie mnie rozpaliło i postanowiłem kontynuować pracę w tym kierunku”. 

Trzeba przyznać, że rozwinęła się w tym kierunku. Zresztą zobacz galerię i sam oceń:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 18.09.2020