Valeria Bulusheva – stopi każdy lód

Słyszysz Moskwa, myślisz mróz i Putin, ale to zmieni się radykalnie, gdy poznasz tę ślicznotkę. Valeria rozgrzeje cię nawet w najbardziej chłodne noce.

Valeria urodziła się 18 października 1994 roku w Rosji. Dorastała i uczyła się w Moskwie. W swojej szkole była dziecięcym sportowcem i wielokrotnie wygrywała różne zawody. To przyzwyczaiło ją do osiągania sukcesów w życiu i przygotowało do pracy modelki.

Swoją pierwszą sesję zdjęciową zrobiła z koleżanką z klasy i zakochała się w branży modelek. Jej wygląd zmienia się całkowicie w zależności od potrzeb, dlatego odnajduje się w sesjach mody, fitnessu, strojów kąpielowych, bielizny czy urody. Jej osobisty styl to połączenie sportu i szyku. Uwielbia łączyć style, aby tworzyć eksperymentalne kombinacje. Jej ulubione części garderoby to kurtki i buty.

Kobiety w całej Rosji zazdroszczą jej figury i tu moglibyśmy napisać, że zawdzięcza ją treningom i ścisłej diecie, ale jak przyznaje sama modelka: “Nie mam diety. Jem, co chcę. Uwielbiam chińskie jedzenie i fast foody – hamburgery, pizzę i coca-colę”.

Dodaje jednak, że ze względu od dziecka była bardzo wysportowana, dlatego treningi i sport są nieodłączną częścią jej życia. 

Zobacz galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 28.09.2020