Twoja ulubiona Azjatka - Jojo Von Southi

Poznaj Jojo Von Southi. Młoda Azjatka bierze szturmem Instagram. Samozwańcza modelka ma już tam ponad milion fanów. Niektórzy twierdzą, że jej piersi zasługują na samodzielne konto. Ona sama nazywa siebie „Twoją ulubioną Azjatką”.
jojo-von-southi.jpg

O Jojo Von Southi wiadomo niewiele, bo nie ma wielu informacji o niej w sieci. Sama pisze o sobie, że jest podróżniczką, fit laską i że uwielbia się śmiać. Prawie wszystko się zgadza, prócz tego, że najczęstsze jej wycieczki prowadzą przed lustra, by tam cykać sobie samojebki. Uwielbiamy takie ekskursje w wykonaniu gorących dziewczyn.

Gdzieniegdzie krążą informacje, że Jojo Von Southi ma korzenie północnokoreańskie. Podobno jej matka wyemigrowała z ojczyzny w trakcie Wojny Koreańskiej. Azyl znalazła w Stanach Zjednoczonych, gdzie zaopiekował się nią Amerykanin pracujący w Departamencie Stanu. Rzekomo pomagał jej integrować się ze społeczeństwem. Jednocześnie sam tak zintegrował się z uciekinierką, że na świat przyszła gorąca Azjatka ze zdjęć poniżej.Oczywiście to tylko hipotezy i nie wnikamy, skąd dokładnie pochodzi Jojo. Ważne, że wiemy gdzie jest teraz. Mieszka w Kansas, gdzie egzotyczna laska swoimi krągłymi kształtami promowała drużyny uniwersyteckie Kansas University. Władzom uczelni nie spodobał się ten rodzaj reklamy i skutecznie tępią jej zdjęcia z ich barwami w tle. No takim zachowaniem nie przekonają młodzieży do podejmowania edukacji w ich placówce.Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/jojo_babie Środa 15.04.2015