Sophie Reade robi porządek

Sophie Reade to wymarzona kandydatka na żonę. Serio! Dziewczyna jest młoda, seksowna, a przy tym... doskonale sprząta! Naprawdę!

Sophie-ReadeQ.jpg


Spójrzcie tylko, z jaką gracją polewa mleko. Czy oglądając to zdjęcie, domyśliłbyś się, że to słynna modelka, zwyciężczyni angielskiej edycji reality show Big Brother? Czy dałbyś wiarę, że panna, która tak seksownie wygląda w żółtych gumowych rękawiczkach, zbiera pieniądze na fundusz wspierający żołnierzy na misji w Iraku? Że lubi czytać książki? Że zna techniki efektywnego sprzątania, dzięki którym polerowane przez nią powierzchnie aż lśnią?


BIUST NA WÓZKU GOLFOWYM
Niech nie zmylą cię cytowane w światowej prasie wypowiedzi naszej bohaterki, z których wynika, że „byłaby świetnym prezydentem, a jej największym marzeniem jest posiadanie biustu tak wielkiego, że trzeba byłoby go wozić wózkiem golfowym”. Niech cię nie zwiedzie fakt, że swoje piersi nazwała imionami Mary–Kate oraz Ashley. To wcale nie głupota, to tylko intelektualna prowokacja, którą z pewnością docenią ludzie na odpowiednim poziomie. My jesteśmy takimi ludźmi, więc pannę Reade podziwiamy i pozdrawiamy!


Dodał(a): CKM Poniedziałek 29.10.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Messi1984 (2013-01-06 10:39:10)
..bardzo barwna postać ,sliczny usmiech,i piekne ciało Zgłoś naruszenie
supersix (2012-11-03 12:34:23)
ekhm... cóż.... Panno Sophie, zapraszamy do Polski, fotel premiera czeka, jeżeli tylko zdecyduje się Pani co Tydzień dodawać nowe fotosesje swoich dziewczynek Mary-Kate i Ashley Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)