Sexy siostra Jen Selter

Wszyscy doskonale kojarzymy pupę Jen Selter i resztę ciała do niej przyczepioną. Ale reszta żeńskiej części rodziny, inspirowana popularną Selterówną, również dba o swoje pośladki.

Oprócz 21-letniej gwiazdy instagrama Jennifer, jest jeszcze jej starsza siostra Stephanie i mama Jill. Dotarliśmy też do zdjęć babci Selter i widać, że wszystkie kobiety w tej rodzinie ostro ćwiczą!

O Steph wiemy niewiele, a jej konto na instagramie nie prezentuje się tak okazale, jak jej siostry - fit laski, która ma 6,5 miliona obserwujących. Z drugiej strony, 28 tysięcy obserwujących po zamieszczeniu zaledwie sześciu zdjęć, na których są: pies, wanna, owoce, most, kwiaty, zachmurzone słońce, to wynik imponujący. Zapewne większość, jak i my, czeka aż rozwiąże się worek z fotami pupy i całej apetycznej reszty.

Niewiele wiadomo o Stephanie, bo nie udziela się w mediach i serwisach społecznościowych tak aktywnie jak Jen, ale z profilu sławnej siostry i fit mamy Jill Selter wybraliśmy kilka fot, które świadczą o tym, że nie omija siłowni.

Jeśli profil Steph Selter na LinkedIn jest autentyczny, to można z niego wyczytać, że studiowała na Anglo-Amerykańskim Uniwersytecie w Pradze, a obecnie zajmuje się strategią w mediach społecznościowych. Być może to tłumaczy sukces pupy Jen Selter.

Na dwóch kolejnych zdjęciach: (od lewej) Stephanie Selter, Jill Selter, Jen Selter


Babcia Selter:

I czas na Stephanie Selter (z prawej):

Tu raczej po lewej stornie:


Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 02.07.2015