Sasha Markina - Insta Queen

Przeglądamy swoje Instagramy i cały czas na nią wpadamy. Aż coś nas tknęło żeby sprawdzić, czy ją Wam przedstawialiśmy. I aż nam wstyd, że do tej pory o niej nie pisaliśmy… Oczywiście zapewne większość z Was i tak wie, kim jest ta dziewczyna. Jednak ten tyłeczek można oglądać – nomen omen – na okrągło.
sasha-markina.jpg

fot.: instagram.com/markina

Jej kształty podziwiają nie tylko faceci, ale i wiele dziewczyn. Kilka moich koleżanek wzdycha, przeglądając jej zdjęcia, że chciałoby mieć takie krągłości. Perfekcyjna pupa, nienaganna figura, pełne i jędrne piersi oraz wystające zadziornie kości biodrowe – to atrybuty Sashy, za które kochają ją przedstawiciele obu płci na całym świecie.

Na Instagramie zbliża się do miliona obserwujących. To liczba, która pozwala jej na wygodne funkcjonowanie choćby z układów product placementowych lub zwykłej reklamy. Wcześniej częściej można było ja widzieć podczas sesji zdjęciowych, głównie u Alexandra Tikhomirova, który przyczynił się znacznie do jej sukcesu fotografując seksowną Sashę Markinę topless i nagrywając z nią zmysłowe filmiki. Ona konsekwentnie publikowała je na Instagramie i tak doszła do momentu, w którym znajduje się dziś22-letnia Alexandra Markina jest Rosjanką, jednak teraz przebywa głównie w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajmuje się zleceniami komercyjnymi i życiem jak w bajce. Podróże, przygody, kolorowe koktajle i najlepsze plaże świata – tak wygląda jej codzienność. Nie czepiam się, zapracowała sobie na to. Kiedyś zarzucano jej zbyt ostry make up, który zmieniał jej twarz nie do poznania. Sasha nie jest raczej osobą, która przejmuje się hejtem, ale od dłuższego czasu pokazuje się bardziej sauté.

Oczywiście znajdą się tacy, którzy przyczepią się do jej piersi czy ust. Ale obstawiam, że gdyby mieli je na wyciągnięcie ręki, przyczepili by się ich bardziej dosłownie.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: instagram.com/markina Wtorek 13.10.2015