Rówieśniczka CKM – Paulina Pastuszczak

CKM ma 20 lat – i ona też. Zapraszamy na bliskie spotkanie z 20–letnią Pauliną Pastuszczak. Tylko pamiętaj o tym, żeby twoje dłonie były grzeczne...

paulina-pastuszczak-ckm.jpg


CKM: Najważniejszym wydarzeniem 1998 roku było...
Paulina Pastuszczak: Hmm, muszę wybierać pomiędzy powstaniem CKM i swoimi narodzinami. Uznajmy więc pierwsze z tych wydarzeń za najważniejsze w roku, ale moje przyjście na świat za najbardziej doniosły moment całej dekady (śmiech)!

CKM: Pamiętasz coś z końca lat 90. XX wieku? Dałabyś się zaprosić na tapczan, żeby wspólne pooglądać jakiś film z roku 1998, odpalony na kasecie VHS?
Paulina Pastuszczak: Nie lubię starych filmów. Ale gadżety z czasów mojego dzieciństwa zawsze wywołują u mnie uśmiech. Przypominają, że kiedyś cieszyły rzeczy proste, a dziś pogoń za coraz bardziej zaawansowanymi technologiami sprawia, że ludzie stają się coraz mniej ludzcy i coraz mniej szczęśliwi.

CKM: Jaki jest twój sposób na osiągnięcie szczęścia?
Paulina Pastuszczak: Taniec! To zdecydowanie najlepsza metoda na wyzwolenie potężnej dawki endorfin. Wyznaję zasadę: tańcz, śmiej się i wygłupiaj. I czasem odłóż na bok racjonalne podejście do świata – bo tak żyje się lżej.

CKM: Rozumiem, że tzw. dyskotekowy podpieracz ścian nie ma u ciebie żadnych szans?
Paulina Pastuszczak:  Przede wszystkim polecam taniec każdemu, nawet facetom, którzy są w tym słabi. Ale jeżeli mężczyzna urzeknie mnie naprawdę, to może po prostu siedzieć i tylko patrzeć, jak ja tańczę. Fajnie, jeśli ma poczucie rytmu, ale jest równie istotne, żeby miał poczucie humoru i był spontaniczny.

CKM: Jeśli już dojdzie do wspólnego tańca – to na ile mężczyzna musi uważać, żeby jego dłonie nie zeszły zbyt nisko?
Paulina Pastuszczak:  Jestem osobą impulsywną, więc radziłabym bardzo uważać (śmiech)! Ale dodam jeszcze, że ja i tak nie cierpię tańca w parach.

CKM: Chyba, że w sypialni... Czy tam przydają się umiejętności nabyte na parkiecie?
Paulina Pastuszczak: Osoby, które potrafią tańczyć, mają w sobie pewien „rytm”, który widać z daleka, nawet gdy idą chodnikiem. W sytuacjach łóżkowych też mają więcej seksapilu, są bardziej pociągające.

CKM: Dokładnie tak jak ty!
Paulina Pastuszczak:  Dokładnie tak jak ja (śmiech).

To był wywiad. Zdjęcia Pauliny znajdziesz tylko wyjątkowym urodzinowym numerze CKM – już w kioskach!

CKM_07_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.Dodał(a): CKM Czwartek 05.07.2018